Skoči na vsebino

Splošna debata - iRacing


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 5,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes odpeljal prvo GrandAM dirko z mixed class. Moram rečt, da sem si naredu celo paniko - preden joinaš session piše, da je 50 min. Potem grem not, nalijem cca 15 litrov več bencina kokr se mi je zd

Pogled znotraj novega bolida

Post of the year

Posted Images

Madona je težko vozit tale L49... Sem več s proge kot na progi :D

Zavirat je treba 500000m pred ovinkom. Ko pa ga pohodiš pa nobenega gripa. Morš hit prestavljat na GOR, da ti ne zdrsne.

Bi moral GPL vozit, bi imel feeling :)

A si mogoče ga? Če si ga, kakšne so razlike?

Se ti zdi 49-tka realna, če veš da je to bil bolid in sredine 60ih let.

Link to post

Pozabite na "downforce". Večina simracerjev je se je izoblikovala skozi novodobne dirkalnike. Povedano drugače, niti ni moralo biti drugače kot tako, saj se verjetno vsi strinjamo, da v dobi teh avtomobilov z malo ali nič aerodinamičnega gripa, simracerji še dolgo nismo obstajali :). Torej smo se na nek način dobro naučili voziti le virtualne novodobne igračke. Torej vse od tistega prvega dirkalnika z krilci. Kaj takega kot je Lotus 49, v realnosti verjetno ne obstaja že tam od 70 let naprej. Ta dirkalnik pospešuje skoraj tako dobro kot današnji dirkalniki. Zelo lahka šasija in le mehanski oprijem 4 profilnih gum. Takšno nesorazmerje med brutalno močjo dirkalnika in med oprijemom danes niti ne dobijo več dovoljenja za dirke. Brez filozofiranja lahko zakjučimo, da so ti dirkači bili zares mojstri volana, zato boste morali biti tudi vi hehe. Več: http://www.iracing.c...r-of-lo-tus-49/

Link to post

Enako tut jest :D Govora je o devkit V2 z 1080p panelom (imajo že delujoče prototipe za sejme itd.). Če je to res potem ni dvoma da nabavim :twisted:

Drugače pa pravjo po iR forumu da za resno dirkanje ŠE ni-problem resolucije - vsi pa govorijo da je to prihodnost (tudi uporabniki 3 monitorjev).

Link to post

Kolikor sem se jaz zanimal za zadevo 720p niti ni tolk problematičen, kot je problem v samem zaslonu, kjer imaš slabo kakovost slike, ker je lcd preblizu oči (http://en.wikipedia....een-door_effect)

V novem naj bi bilo to poštimano, na žalost pa ni videti še nobenega uradnega datuma za Final Release razen najave za 2014, ... soon. :P

Link to post

Ja, definitivno se splača počakat na consumer verzijo, ker bo sigurno dost izboljšana, pa še tega dev kita ne boš mel kam dat, če boš zdj nabavu pa pol še enkrat :) Je pa sigurno tole the next big thing pomoje - vsaj kar se tiče simulacij.

Link to post

Hehe. Sej vem, da iRacing ne blesti zadnje cajte - sam mislim, da pri AC ne boš imel teh problemov, ker ne bo nobenih official dirk ampak boš mogu sam postavljat serverje :) Tam boš šele imel glavobole. Ampak tam boš pizdil na admina serverja ali pa sam nase, tukaj je pa vsega iRacing kriv :)

Jaz sem mislil, da nas bo že rF2 kaj odrešil pa še nič ni iz od tega. Prav tako se mi zdi, da pri AC tudi ne bo šlo vse po maslu v samem začetku :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...