Skoči na vsebino

Project CARS


B_U_R_I

Recommended Posts

Včeraj odpeljal dirko na public serverju in sicer Nurburgring/8 krogov/ 25 sodelujočih. Na treningu in kvalifikacijah dosežem najboljši čas in štartam dirko z prvega mesta. No,kako sem štartal je samo dokaz,da preveč nabijam Assetto Corsa. Na štartu sem pozabil pritisniti sklopko in dal v 1. prestavo  [wall] Avto je nekoliko poskočil (jump start) in ugasnil. Seveda so me vsi prehiteli in še kazen sem dobil,zaradi jump starta. Odpeljem en krog,prehitim nekaj kekcev,ki furajo na gamepad in v bokse. No,potem je šlo samo na bolje in končal na koncu na 6. mestu.

Kaj je moteče v tej igri? To,da jo igra preveč folka z gamepadom. Če je malenkost velik ping je igra neigrabilna (tako kot AC na začetku ima tudi p.Cars slabo net kodo). 

Link to post
  • Odgovori 1,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja glede užitka se strinjam, samo vseeno moram porihtati FFB, ker me moti tisti občutek nevednosti   Za pomoč pri setupih:  

Murn translate: Naliv je res hud. Se kar ustavim in debelo gledam. PC za 1,2k€ je podn proti 180€ vrednemu PS4.

Tole je sicer malce offtopic... ampak, ko smo lih pri fiziki - bodite veseli, da ni tole portal slo-skating.com

Posted Images

Z gamepadom jo igra veliko folka zato ker je (pre)enostavna in le to omogoča. Vozi AC z gamepadom, pa da vidimo, kako o šlo. Pomoje skoraj nikamor, oziroma časi krogov bodo zelo slabi. AC bodo sigurno porihtali, tako kot je treba, ampak je Italjanom potrebno dati nekaj časa.

 

 

Pa kva je s tem špilom...

- pridem notri v eno dirko in me kar diskvalificira?? Pa to večkrat, kar nekaj...

- pridem v drugo dirko, sploh ne morem na stezo (Drive ikona onemogočena klikanja), vsi ostali pa, kar nekaj...

- pridem na tretjo dirko, vse cool, ampak ker sem prej v gl. meniju spreminjal nekaj tipke in sem pozabil dodeliti tipko za spremembo kamere, (glej ga zlomka) to ne morem spremeniti v dirki!!! Nazaj v glavni meni in spet nazaj na progo - ampak spet vse funkcije razen Lobyja zaklenjene! Pa kaj je s tem fuk. špilom???

- pa še za piko na I v 10 minutah, mi špil čisto zmrzne in se vse skupaj zapre! Zakon.

 

 

Oprostite, ampak če to ni obupno... 

Link to post

Z gamepadom jo igra veliko folka zato ker je (pre)enostavna in le to omogoča. Vozi AC z gamepadom, pa da vidimo, kako o šlo. Pomoje skoraj nikamor, oziroma časi krogov bodo zelo slabi. AC bodo sigurno porihtali, tako kot je treba, ampak je Italjanom potrebno dati nekaj časa.

 

 

Pa kva je s tem špilom...

- pridem notri v eno dirko in me kar diskvalificira?? Pa to večkrat, kar nekaj...

- pridem v drugo dirko, sploh ne morem na stezo (Drive ikona onemogočena klikanja), vsi ostali pa, kar nekaj...

- pridem na tretjo dirko, vse cool, ampak ker sem prej v gl. meniju spreminjal nekaj tipke in sem pozabil dodeliti tipko za spremembo kamere, (glej ga zlomka) to ne morem spremeniti v dirki!!! Nazaj v glavni meni in spet nazaj na progo - ampak spet vse funkcije razen Lobyja zaklenjene! Pa kaj je s tem fuk. špilom???

- pa še za piko na I v 10 minutah, mi špil čisto zmrzne in se vse skupaj zapre! Zakon.

 

 

Oprostite, ampak če to ni obupno... 

 

 

Ja take k****rije so za "dokončan" špil nesprejemljive.

Link to post

Online v tem špilu je čist v riti. Mene je eno dirko na grid vrglo na drug avto in sem še preden se je sploh race začel dobu kazen da morm peljat cez bokse :). No to se mi je zgodilo ze dvakrat.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...