Skoči na vsebino

Project CARS


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja glede užitka se strinjam, samo vseeno moram porihtati FFB, ker me moti tisti občutek nevednosti   Za pomoč pri setupih:  

Murn translate: Naliv je res hud. Se kar ustavim in debelo gledam. PC za 1,2k€ je podn proti 180€ vrednemu PS4.

Tole je sicer malce offtopic... ampak, ko smo lih pri fiziki - bodite veseli, da ni tole portal slo-skating.com

Posted Images

Nekaj pogrešam v tem špilu. Steering lock opcijo za moj gamepad. Steering ratio sem našel, ampak to ni tisto, kar potrebujem. Do sedaj je bila ta opcija še v vsaki dirkačini (GTR2, Raceroom), v tej pa jo najdem samo pri volanih. Je opcija morda kje skrita, ali pa je folk pri Slightly Mad pozabil kaka jeba je vozit z gamepadom brez, da bi prej znižal steering lock?

 

Hvala za odgovor.

Link to post

Da malo spet pokomentiram to igro. Sicer imam preigranih komaj 31 ur,ampak vedno bolj ugotavljam,da je špil totalno nedodelan. Dosti preveč napak,bug-ov,ki otežujejo igranje. Sprva sem mislil "o super igra ima super grafiko,dež,noč/dan cikel,..." ampak kaj,ko je preveč drugih napak. Najbolj pa me šokira dejstvo,da je igra izšla kot končna verzija o popravkih pa ne duha in ne sluha. Seveda na konzolni verziji ni nič drugače. Torej na vseh platformah imajo odprtih dosti preveč tem,v katerih so opisani problemi,popravljajo pa bore malo oz NIČ. Ne razumem pa,kako si sploh upajo po vseh teh kolobacijah razmišljati o nasledniku,torej p.CARS 2 ?! 

 

PC problemi

Xbox ONE problemi

PS4 problemi

 

Pa sami presodite ali je igra dejansko zrela za končno verzijo. 

Link to post

Da malo spet pokomentiram to igro. Sicer imam preigranih komaj 31 ur,ampak vedno bolj ugotavljam,da je špil totalno nedodelan. Dosti preveč napak,bug-ov,ki otežujejo igranje. Sprva sem mislil "o super igra ima super grafiko,dež,noč/dan cikel,..." ampak kaj,ko je preveč drugih napak. Najbolj pa me šokira dejstvo,da je igra izšla kot končna verzija o popravkih pa ne duha in ne sluha. Seveda na konzolni verziji ni nič drugače. Torej na vseh platformah imajo odprtih dosti preveč tem,v katerih so opisani problemi,popravljajo pa bore malo oz NIČ. Ne razumem pa,kako si sploh upajo po vseh teh kolobacijah razmišljati o nasledniku,torej p.CARS 2 ?! 

 

PC problemi

Xbox ONE problemi

PS4 problemi

 

Pa sami presodite ali je igra dejansko zrela za končno verzijo. 

Pa že prejšnji teden so govorili o patchu 1.4, ki ga še kr ni. Razumem, da ga ni za konzole, ker morajo pri Sony in Microsoft certificirati patch, samo za PC bi pa lahko že prišel.

Link to post

Hehe, sej je vse res, sm vseen se špil zelo lepo pelje, fizika čist zadostna, na trenutke zelo huda,  zanimiva, ..., ne rečem če hočeš bit nek profi sim, vseen se zelo uziva v spilu, nastavitve so prou zakon, se treba kr ornk potrudit, da iz avta-fizike nekak potegneš maksimum, sicer niti sam vsega ne naredim odlično, je pa razlika in se pozna, ko se enkrat zacneš igrat z nastavitvam., kaj šele glede nastavitve volana, tezko je ta špil dobr nasatvit na kakem dfpro,momo,, nekja starejšega, niti na t80, t100 to ne dela meni glih najbolje, nimas neke kontrole, ni odziva volana, je pa zanimivo da se rec pelje po fiziki nekak ne vem 95% kot na pcju, al celo enako, ne bom trdil...

 

Men je ratal spil mogoče mal sitn zaradi teh napak, prou zanimivo da so se jih dovoljil, sm ko potegnem črto ,meni je zakon, uzivam..ma zmer neki novga,tudi sama dirka, kakroli, nikol ne ves kaj te caka, tezko je rec, da bo vse ok, hitr kaksna mala napaka, kakrkoli,pa je vse narob. , kaj pa mislijo naredit, glede updajta, pa mal pocakmo, sam mislim da ne kaj hudo novga.

Link to post

Zdej pa zares prijave do petka 12.06., kdor bo vozil naj se prosim prijavi:

-playgame81
-
-
.

Tekmovanje TO NEDELJO 14.06.2015 ob 19URI!

-on line bodite vsaj ob 18.30h, imejte igro v konzoli, da vas vidim in pošljem vabilo, po 19.15uri ne pošiljam več vabil!
-zelo pazite, na druge, ker sedaj bomo pisali prjave, kdo ne vozi kul, kdo je norc, kdo je pijan za volanom...
-točkovanje bo od te dirke dalje, prve točke v tem tekmovanju

PISTA dolga Španija Catalunya

tekmovanje1.jpg 

Link to post

Pa se je oglasil še naš drugi sponzor nagradne igre oz tekmovanja, www.eigre.si , Tadej pa nam je podaril tipkovnico Tt eSPORTS Challenger - Gaming tipkovnica , srečni ižrebanec zadnjega tekmovanja je njemec1990.

Zadnje tekmovanje sem naredil oz. žreb takole: ostalo nas je le 7 voznikov, mene odbijem, in med 6-timi tekmovalci sem ižrebal kandidata.

Prosim naj se mi posreduje naslov na info@playgame.si

Hvala na vožnji in sodelovanju, vam želi tudi ekipa www.eigre.si

eigre.png


PS: Vse tekmovalce za drugič naprošam, da ostanete do konca, tudi če se na dirki v prvem krogu zapeletete in nehate voziti, ostanite prosim v boksu, hvala! 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...