Skoči na vsebino

3. Donington GP - 15.01.2017


PEK

Recommended Posts

Dobro fantje, potem se zaenkrat prijavljam, ce pa slucajno ne bi zneslo, se v nedeljo odjavim. Vozil bi Porsche-a. Upam da uspem kaj potrenirati pred dejansko tekmo.

Glede setupa: jaz sem vec let dirkal z modeli avtomobilov (1:8 IC, 1:10 elektro) in sicer track. Glede tega lahko zatrdim, da je setup izjemno pomemben, je pa res, da ce je default setup nekak nastavljen in je pista kolikor tolikor dobra (ne prevec neravna), se kar gre. Pri AC zares nimam obcutka. S setupom sem se nekaj (neuspseno) igral le a Tatuus formulo na Magione, ampak precej pod 1:13 nisem prisel. Na koncu je vazno se fajn imet! :)


Se vidimo!

Link to post
  • Odgovori 43
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mark Apat - Porsche

Malce linije in setup za poršeja.   SETUP

Posted Images

Ja ti priporočam nekaj treninga... da se vsaj proge in avta navadiš. Gre pa bolj za fun zadevo, ne vem a si že kaj fural z nami, dokler je obnašanje na progi pravo dirkaško brez kakšnih NFS izpadov, je vse v redu. Za pravo dirkanje priporočam da prideš pod 1:40 čas kroga, tako boš mel lahko lepe borbe še s kom, da se ne boš sam vozil. 

Od petka naprej bo postavljen server, tako da boš tut tam lahko koga srečal če boš treniral. 

Še povej nick (vsi na tem portalu imamo v igri pravo ime in priimek) da vem koga pričakovat na serverju. 

Uredil - PEK
Link to post

Fantje, jaz imam nekaj tezav z odnasanjem zadka (prekrmajenje ob dodajanju plina). Ker nimam sklopke, avto se kar tezko ulovim. Druga zadeva je, da gume zelo tezko segrejem (ocitno vozim prepocasi). Mislim da imam cas okrog 1:44. Se priporocam za kaksen nasvet. Morda uspem kasneje probati se Maseratija, ce bo tam kaj boljse, ampak dvomim (rwd pac).

Link to post

Ko greš v car setup, če drziš miško nad nastavitvami ti pove v kero smer kaj daj, da bo manj oversteera, pa tudi kam premakniti določene parametre, da se bodo gume bolj grele... To najprej poštimaj, če točno veš kaj te moti pri setupu. ;)

Link to post

Zdaj je server postavljen, Maseratijev je 5, tok kot ma server moznost. Tko da če se kdo še odloči prijavit, naj pride na dirko z Porschejom.

TS server kot vedno  sloracing.ddns.net / pass: sloracingts (pomoje) :D

Uredil - PEK
Link to post

Fantje, jaz sem uzival, dasiravno nisem konkurencen. Morda z vec vaje... ampak sem lepo prisel iz 1:45 na 1:40 s stock setupom (le manj goriva). Se vidimo se na kaksni dirki! Nekdo (pa ne vem kdo, ker nimam imen nad avtomobili) je bil nekaj casa za mano, hvala za potrpezljivost! :) 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...