Skoči na vsebino

Moj predlog za FUN dirko


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 100
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz bi bil za. Sicer bo treba probat po par letih spet, če se pa kaj spomnim, na pomanjkljivosti fizike in grafike pozabiš tisti moment, ko dirkaš s 3-4 nasprotniki naenkrat (torej od štarta).

Evo, 6 potencialnih nas je že.   Silicij je reku da pa nebo. Sam tok da vsi veste.

Tako je,ta MB DTM je na prvem DLC-ju in jaz sem ga sedaj nabavil,ker se mi zdi ta DLC kar zanimiv. Torej vsi trenutni DLC-ji so tukaj: http://store.steampowered.com/app/234630/ in ta novi Old vs New car pack je tukaj: http://store.steampowered.com/app/334774/ . 

Lahko naredim anketo,kdo ima kakšen DLC in se potem naredi fun dirka. Jaz vseh DLC-jev ne mislim kupovati,oz mi manjka samo Audi Ruapuna Speedway Expansion. Torej v kratkem bo sledila anketa,da vidimo na čem smo.

Link to post
  • 2 weeks later...

Glede te proge sem malce skeptičen: 

 

Jaz sem progo vozil in se mi zdi OK. Tudi v posnetku zgoraj se mi zdi, da nič ne manjka. Ravno zato, da preverimo naredimo FUN dirko. Če je OK, je kandidat za bodoča prvenstva. Progo sem pa predlagal zato, ker iam v IR vedno veliko partecipacijo in so dirke zanimive. Mogoče je čas, da se odmaknemo naprej od SPA, pa četudi ni na kunos ali Mitjevem nivoju ;) 

Link to post
  • B_U_R_I unpinned in pinned this tema
  • 1 month later...

Dekleta, a bi bli za fun/resno ligo v Race07 s Supertouring modom? Opcijsko tudi z WTCC/STCC, če bom smatral da je mod pod nivojem v skrajnem primeru.

Širok nabor avtomobilov, širok nabor prog, spremenljivo vreme, top 10 reverse grid za R2, mešanica sprint in enduro dirk, super netcode ki omogoča lepe dotike, balast, ulične proge in tako dalje.

Pa špil je praktično zastonj, če ne dejansko zastonj... so leto nazaj nekje talali miljon licenc brezplačno.

Pa mod je zastonj. ;)

Link to post

Jaz bi bil za. Sicer bo treba probat po par letih spet, če se pa kaj spomnim, na pomanjkljivosti fizike in grafike pozabiš tisti moment, ko dirkaš s 3-4 nasprotniki naenkrat (torej od štarta). Immersion factor zagotovljen :)

Uredil - enjoyer83
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...