Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Zanimivo da imaš na spletni strani 184 €. Aja, saj tudi Trustmasterja ne moreš priklopit na Fanatec, razen v primeru custom adapterja, ki stane cca. 80 eur.

Fanatec volan + css shifter...podpora povsod. (pc, Xbox, ps3).

Link to post

Th8rs menjalnik lahk prikopiš na pc, preko usbja, tega Fanateca pa le na F volane, če imam prav al se motim? Večina ljudi pa itak igra dobre dirkačine le na pc-ju, bore mal folka nabija Fm4 ali Gt5, če so že naredil tak menjalnik, dosti drag, bi ga lahko, da dela vsaj na ub+katerkoli volan, nočem bit pameten, samo ponudili niso veliko oz. so le za svoje volane.

Sicer sem pa vseen mnenja, če še ima Frex menjalnik sekvenčni, da je res tisti menjalnik sigurno najboljši, ni pa enako poceni.

Ne glej moje spletne cene, dobi se ga za 119e-129e kos, lahko ga tudi uredim, pač nisem še spuščal cene.

Link to post
  • 3 months later...

Fanatec Clubsport V1 pedala - je možno nastavljati trdoto zavore?

Ja drgač pr CSP maš direkt na pedalih en potenciometer, s katerim nastavljaš trdoto...

Jest sm si tut zamenjal tisti železni distančnik na najdaljšega - 30mm, in je dost bolš. Maš tut eno ful mehko (ozko, dolgo) peno, samo je potem hod zame predolg. Tako da če maš CSP, tist distančnih zimproviziraš sam, ne rabiš kupovat kita.

Super pedala drgač, samo včasih ko začnejo je***, bi jih pa najrajš skoz okno vrgu.

Link to post
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Trenutno imam CSR Elite, CSP V2 in CSS SQ shifter in nimam popolnoma nobenih težav, predhodno sem imel Porsche 911 Turbo S in tudi nobenih težav, prodal sem ga naprej in po treh ali štirih letih še vedno deluje brezhibno.

Podobnega za Thrustmaster in Logitech niti slučajno ne morem reči pa sem imel od teh dveh firm vsaj 5 FF volanov in kvaliteta izdelave in izkušnja vožnje tudi slučajno ni primerljiva s Fanatec da o kompatibilnosti TM in Logitecha z različnimi platformami niti ne govorim (Xbox, PS, PC).

Pedala sem tudi že rastavil in naspajkal ročno, ki tudi deluje 100%. Je pa res da je treba Fanatec hardware dobro naštimati (v špilih, OSu in na volanu), ker je lahko to razlika med neuporabno opremo in vrhunsko izkušnjo.

Če kdo rabi pomoč naj napiše.

Link to post

Sej enako tudi sam nism imel niti ene težave, in sem imel vsaj 4 volane od Fanateca in stopalke, kolikor je pa bilo drugih garancij, ti pa niti nočem govorit, TH ne metat v isti koš, si vozila na T500rs, ja prednost F CSr-ja je le ta da še dela na x360, vse ostalo ni nič posebnega, zdej pride nov t500rs in pomoje bo enako delal na vseh sistemih.

Primer Fanatec prodanih recimo 10 volanov, 3-4 garancije ali več, a zanimivo volan za 590e pa se pokvari v enem tednu,...in take zgodbe. TH recimo 8 kosov in do danes niti enega vprašanja.

Druga reč, da jim model pusti skor 1,2k eur in dobi popraskan volan, pa take zgodbe, tko da..

Res pa je, da je zelo pametno, da si človek kupi Fanateca, kateri pozna programske reči, rad vstraja, rad kaj razstavi-sestavi-podmažeza tiste ki tega ne znajo ali nočjo, ni glih ta volan. Pač butična reč..,grdo rečeno, je imel pomoje kitajc slab dan, pa ni kaj dobr pršraufal, tudi take štorije so se dogajale..

Link to post

Ja sem videl veliko zgodb po forumih, samo sam res še nisem problema, drugače sem probal T500 in ni primerjave s Fanatecom kar se tiče "realnosti" občutka pri vožnji, je čisto preveč "servo-mehanski" tako kot g27.

Ja meni je res to všeč da se da marsikaj softwaresko naštimat, pa tudi hardware modi niso tako zakomplicirani, npr. ročna zavora razni vmesniki, ...

Link to post

Ja lahko se zgodi da je kakšna serija čist zjebana, so bli takšni deli notr za celo serijo,... test je pa bil bolj v kurcu.

Zokid še ti daj svoje mnenje, vem da si jih ze velik prešraufal, fanatecov in logitechov :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...