Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Zanima me, kje se spremlja obrabo motorja? Ko sem štartal se mi je pokadilo, potem je šlo ok, pa tudi iz boksov se mi je mislim da dvakrat pokadilo, ampak kljub ne-šparanju pri prestavah je moj Renault zdržal! Radiator na 5!

rfDynHud

Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Našla se je druga Barcelona........

Prosim če mi pomagate testirat kera se vam zdi boljša, ali tale (od lani mislim da) ali pa tale nova. Zdej je na serverju nova.

Ta nova je še men všeč, pa ne maram Barcelone, sam proga je pa top, take zanimive neravnine in slepi ovinki. Kot na tv.

Uredil - sennas
Link to post

Imam težave z volanom...upam, da bo mi znal kdo pomagati.... če volan držim naravnost mi avto rahlo vleče v levo, plus to, da mi še volan kr nekaj sam zavija, čeprav imam FF izklopljen. Probal sem volan še enkrat nastaviti pod nastavitvami, pa zadeve ne gre popravit. Volan še naprej stoji rahlo v desno stran. Kakšen nasvet?

Link to post

pri nama s perdigalom opažava da je ta momo vse bolj bogi. Njemu je v notranjosti že parkrat počilo da je zmešan ffb in da ne govorim o pedala, ki so mu tako kot v jerezu že v preteklosti zjebale dirke. To je tudi eden od razlogov, zakaj ne bo vozil sezone. Enostavno si ne želi da bi mu volan kvaril dirke.

Link to post

Potem naj si kupi novega ;)

Sam osebno bi predlagal tegale : http://www.mimovrste.com/artikel/2300000270/volan-thrustmaster-ferrari-430-force-feedback

Tole bo naslednji volan, ki si ga bom verjetno sam kupil... Za ta denar je zelo dober, sem ga sprobal pri prijatelju :) In tudi ni težav s feedbackom kot je na Logitech volanih (tako da priporačam, da se čim prej znebite logitecha, ker se res radi pokvarijo) ...

Link to post

jest sem imel logitecha 8let brez enega problema. Sedaj imam g25 ze 3 leta tudi dela brez problema, tako da logitech zihr ni slab. Je pa pac to potrosni material tako kot vse. Ne mores pricakovat, da bo 10 let star volan se vedno tak kot nov.

Marko na novo kalibriraj volan v logitech profilerju.

Link to post
Uradni licenčni Ferrarijev volan ThrustMaster Ferrari 430 Force Feedback, vam pričara izjemne občutke in realnost med igranjem simulacij voženj, ne glede na to ali vozite Rally, Touring Car ali celo najnovejšo Formulo F1 2010

Najnovejša F1 2010 :D

Drugač pa tle raje dodaš še enih 50 evrčkov pa maš proper G25 volan, ne pa ta Ferrari crap

Link to post

Thrustmaster sploh ni tako slab... sem imel svoj čas enega prastarega... ffb je bil zelo všečen, samo natančnost na ravnini je bila problematična (če si ga sukal počasi se je lepo slišalo tk tk tk poskakovanje in je vedno šel malo levo ali desno :D)

Poleg tega pa volan mora imeti 900°, sploh zdaj ko tudi rf2 podpira malce več stopinj :)

Za rF1 in Race je pa itak vse super :D

Link to post

ta pedala so tut hecna no... jst jih bom šu zdle popravljat že ene desetič, ker tako kot vedno drži ene 20 procentov bremze če je ne držiš, al pa gas ne prime do konca... oh ja, izolir trak + mast powa!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...