Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Sam sem zadnjič testiral to pregrevanje motorja in včeraj sem imel radiator nastavljen na 7, kljub temu sem imel do sredine dirke že 8% poškodbe motorja, tako da ne vem, če je lih to merodajno. Drugače pa super dirka, po nekaj krogih prišel do 4 mesta, potem v boks, soft gume. Po izhodu iz boksev dobim stop/go penalty, grem po 3 krogih nazaj v boks. Nato po dveh krogih končam z testno dirko z dobrimi občutki. Popravim še kvalifikacije in to je to.

Link to post

Glede dirke:

Q1: Odpeljal sem svoj pb, 17.7, prvo mesto.

grab041.jpg

grab042.jpg

Q2: Blizu svojega najboljšega, 17.8, odlična Perdigal in Vodičar starejši. Bravo. (Žal nimam slikce, ker sem prepozno stisnil)

R: Lag, lag.......se opravičujemo, bomo popravili do prave sezone. Žal. Dobro štartam, skoraj uženem Gregorja, a je na soft, jaz pa na hard. S Perdigalom sta vsled tega precej hitrejša, ampak ostanem miren na taktiki, 15. krog spet na hard, Vodičar na drugačni taktiki (boljši spet :), potem vzamem še 2x soft in ga skoraj uženem par krogov pred koncem ko prideva istočasno na ravnino (on iz boksov), a poskusi napada ostanejo jalovi. Uspešna dirka, praktično brez težav (enkrat sem se rahlo zavrtel pri poskusu zadrževanja Gregorja, na povsem obrabljenih gumah), zadovoljen s tem kar sem pokazal in s p2.

Čestike vsem, ki so končali in za super udeležbo 19 vozil. Kar tako naprej....

grab046.jpg

grab047.jpg

PS: Motor se kar fino obrablja, komaj sem zdržal na radiatorju 5 (boost skozi 12, razen v ogrvalnem 1), nisem pa prestavljal glih na rdečem, drugače bi šla mašina. Zavore tudi na 5, to je blo v redu. Prilagam slikco on-board telemetrije.

grab044.jpg

Link to post

Mene je najbolj zmotil lagg, zaradi katerega sem imel uničeno dirko v 3 krogih... enostavno sem jih fasal po zadnjem delu dirkalnika in me je vsak ovinek v zaveterju še bolj odnašalo kot vas (ko sem bil za Troštom sem poskušal zdriftati ovinek, pa ni šlo) :S

Link to post

No ja sej so ble poškodbe sam 30%, tolko se pa ni blo treba zaletavat, pač bi počakali da vam pokaže nasprotnike......škoda no, je kar je....Domžek si pa obupal tud ob najmanjši težavi, tako tud pike ne boš dobu v 20 dirkah.....za zgled vzamite Dakskoblerja, nikoli se ne obupa!......

Link to post

Na pravi dirki ne bom obupal... tukaj pa sem ker je 3x ko smo meli štart nekdo mi v rit zapeljal... Ko sem bil za teboj v zaveterju se sploh vozit nisem moral, ves čas sem moral biti pol sekunde za tabo... Dirkalnik mi je ob zaviranju zanašalo, sem bil kot na rallyju :)

Sej v prvenstvu se bom bolj potrudu, ampak tolk je blo včeraj problemov da mi je vse skup dol padlo...

Link to post

Kot ponavadi, postavljam izjemne čase samo takrat ko ni dirke, na dirki pa se zapustim. Nimam zagnanosti, bo treba popravit. Upam da me ne bo po parih dirkah minilo, kot lani, ker sem se včeraj dolgčasil. 2x sem se zavrtel, enkrat pozabil bremcati pred šikano in sem moral skozi zaščitne gume, pa še za prvi postanek nisem vedu da ni oprijema pri vhodu v boksu in sem letel ravno. Se bo treba v vsem izboljšati, moram edino hitrost prenest na dirko. Čestitam vsem!

Link to post

Zanima me, kje se spremlja obrabo motorja? Ko sem štartal se mi je pokadilo, potem je šlo ok, pa tudi iz boksov se mi je mislim da dvakrat pokadilo, ampak kljub ne-šparanju pri prestavah je moj Renault zdržal! Radiator na 5!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...