Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Eh to se tko dirke ne da furat...

Pinga mamo vsi čez 100... Ko se pripravim na štart in mi že piše da je ogrevalni krog, nobenega dirkača ni nikjer, nato čez pol minute pa imam vedno nekoga v riti in imam poškodovano krilce...

Tudi zavetrje je čudno... Lepo sem za Troštom zaviral pa sem kar driftal, ko me je odneslo zaradi zaveterja...

Skratka polom !!! Moral sem bom očitno pripraviti na lag, uničeno zadnje krilce in na nenavadno zaveterje...

:)

Link to post

Eh... spet nism semaforja vidu, potem pa preveč zaviral v prvi ovinek in me je obrnilo na srečo brez množičnega crasha. Potem sem na koncu ravnine mislim, da Stoparja nabil ampak se ni nobeden zavrtel, je bil pa damage ziher. Potem pa v 9. krogu v lovu za Bedenikom hud crash, ker sem nasedel v tisti hitri desni kombinaciji ovinkov proti koncu kroga. To je pa tudi vse :)

Link to post

Čudna dirka, dosti lepih prehitevanj in pa pričakovano gromozanski zaostanki. Že da sem prišel do cilja v takšnem fizičnem stanju sem zelo zadovoljen, je pa jasno da bo na treningih potrebno dati več povdarka na polnem tanku, hlapi skoraj nimajo smisla..

Link to post

Adri zanimivo sem spremljal, kako nama je gume spilo v istem krogu. Imel sem občutek, da kr odenkrat crknejo. Aja, pa nisem mogo izklopit, da mi nebi "damage" popravljali, tako da sem stal 15 sec prvič v boksu. Skratka, za kondicijo je blo dobro.

Link to post

Ma tko, začetek še uredu, prehitevanja do 3. mesta pol itak nism vedu kdj bi šel v box pa nič tko da sm se znajdu sam na stezi 20s spredaj nič, 20s zadaj nič... in potem sem spal, se mal vrtel, na konc še stop go dobil in esc. Slik ne bo ker se mi ne da dons. :)

Link to post

Q: Na koncu mi je le ratu en kukr tok dobr krog, tko d pole.

R: Nism vidu luči zato sm slabo potegnu, neki časa vozu za denisom, kateri je bil vedno bolj počasen. Ko pridem pred njega, sem si nabral nekaj prednosti, potem pa 4x boks in več ali manj križarjenje do cilja. Vmes sem imel nekaj lepih borb z denisom, troštom in glavačom. Vsi dvoboji fer in na nož.

p.s. Denis, zakaj nebi vozil lige letos?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...