Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Kako pa se stiša zvoke drugih avtov, saj so dobesedno glasnejši kot svoj avto pa me moti, sploh na štartu! V meniju NI! (v gtr2 JE)!

PS: V PLR-ju najdo pa zmanjšal iz 0.700000 na 0.100000! Upam da bo špilalo!

Link to post

Nevem zakaj ste sploh poskušali prestavit :)

Jaz sem samo povedal, da me na to dirko v ponedeljek ne bo, ker imam še nekje prvenstvo :D

Sem pa navajen met dirke ob ponedeljkih, ko bo prvenstvo jih bom lahko mel, ker se tam konča prvenstvo v začetku marca ;)

Link to post

Domen kaj pa, če tam potem začnejo prvenstvo na isti termin kot mi? [jezik12]:D Sicer pa kdor nebo pelal bo enostavno letel, folka je trenutno še preveč... [it]

Kar se tiče zvoka formul je meni osebno ta najboljši od 2011 modov, me pa moti zvok nasprotnih formul, ki so poleg tebe (ta je preglasen). Je to komu uspelo uredit v normalizacijo?

S to dirko se bo podelil tudi zadnji prosti sedež v HRTju, potem pa če bo še kdo želel voziti se bomo pa menili dalje. Tako, da vsak, ki bi še rad vozil v F1 2012 prvenstvu se naj udeležuje treningov in pa dirke, ki bo v ponedeljek! Če bo na dirki več novincev za zadnji sedež se bo ta podelil najboljšemu, vendar pozor ni bistvo ravno uvrstitev na dirki, bolj je pomembna sama vožnja itd... Bo pa še kmalu novica na strani.

Link to post

LP a boste danes tud kaj vozili zvečer?

bi prišel mal preiskusit če boste kaj vozil

Uredil - sennas
Poskušaj strniti misli v en odgovor, ne 5 kratkih. Desno spodaj imaš uredi. Red more bit :)
Link to post

Za mod so popravki, prosim da si jih naložite, ker bodo sedaj na serverju (če imate mismatch, niste pravilno; navodila so notri, popravek tudi pod server temo):

popravek Jerez

popravek Fsone

Nujno! Hvala za razumevanje.

Uredil - sennas
Popravek fsone 1.2 je v redu! Prosim še enrkat tisti ki nimate 1.2
Link to post

Sam jezik je dodan (kvalifikacije 1, 2 in tisto ter q1 spremenjen na 10 min) in čisto nič drugega. NIČ HDV spremenjen, nič fizika spremenjena. Hdv je noter samo zato ker je bla v prejšnjih popravkih napaka, tisti ki so dali dol, da nimajo težav. To je vse. Zavetrje, gume, NIČ NI SPREMENJENO.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...