Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Za zadnji sedež v HRTju (de la Rosa) se bo odločalo bolj proti koncu februarja. Ker je kar veliko zanimanja še za ta zadnji sedež moramo še prej ugotoviti kako pa kaj. Kakorkoliže zaenkrat se redno poizkušajte udeleževati treningov, vsakdo ki si bo zaslužil sedež ga bo zagotovo tudi dobil. ;) Za vse informacije sem vam dosegljiv na ZS oziroma še raje kar na msn (crazy.adri@hotmail.com).

Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Tretji dan testiranj je prinesel nemalo zanimivosti. Konkurnca se je precej skrčila, neumnost za dq pa so naredili pri mclarnu, kjer Trošt ni bil navdušen, čeprav je dobro vozil. Raikkonen je spet pokazal svoje sposobnosti :D

grab022.jpg

Na 5 minutnih kvalifikacijah ste se po moško na tisočinke udarila zeankrat mojstra Jereza de la Frontiere, a tudi konkurenca s prelomljenimi nosovi ne spi:

grab023.jpg

Na dirki smo ponovno izkusili kup napak in vzdržljivostnih težav, tako da ekipe čaka še precej dela, suvereno pa sta odpeljala Renult in Toro Rosso.

grab024.jpg

Link to post

Ja bom če boš hotu, sam sj veš včasih sem res len in ko odvozim sam še spat grem in pozabim na slike... :)

Pa spomni me potem še, da dam avte na high ker tole so na medium pomoje. Rabm nov računalnik hehe

Link to post

En kratek video za pomoč:

Še setup s katerim so bili doseženi verjetno vsi časi v Jerezu in s katerim se da iti v 17 :D (V vehicle upgrades je izbran high downforce). Tako, nimate več izgovorov, da ne bi poskusili. Vse na pladnju. :)

SETUP JEREZ:

andrej jerez v2.7z

Navodilo za setup: Odpakirajte datoteko .svm v rfactor/Userdata/VAŠE IME/Settings/Jerez

Link to post

Nekaj sem razmišljal... Sicer to je samo predlog...

Jaz osebno bi naredil 2 dirki v Jerezu (pred sezono) . Lahko tudi na kateri drugi progi. Dirka bi vsebovala enak odstotek krogov kot v sezoni. Vsak dirkač , ki sodeluje v prvenstvu pa bi moral obvezno priti na vsaj eno dirko.

To bi naredil namreč zato, ker bi se tako spet navadili štartat, prehitevat in vozit na novem modu.

Sam osebno ne želim biti žrtev kakšne "kamikaze" , ki se bo na dirki pojavila brez treninga.

To je samo predlog... [iz]

EDIT: Tudi sam sem včasih kamikaza, vendar na dirkah raje manj agresivno nastopim ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...