Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

Zakon dirka! Upam da se bo sezona nadaljevala v tej smeri, da bo zelo izenačeno. Kimi njegovo najlažjo zmago odpeljal odlično :D

Ferrari spet pokazal da na dirki pelje sekundo hitreje napram RBR(Q), tko da bo zanimivo!

Kar se tiče tega da Ferrari mučka z mesti.. mislim da danes ni blo nekih taktiziranj, se pa je Alonsu bolje izšlo ja. Po polovici sezone pa vsaka ekipa taktizira, in če kdo reče da npr. RBR ne priorizira Vettla, sploh ko gre sezona h koncu, zlo pristransko gleda na vse skupej. Konc koncev zato pa so ekipe. Se mi zdijo ogabne poteze ala Schumi - Rubinho na A1 ringu ipd., ampak ko se gre za prvaka je to čisto logično da tko pač je, IMO.

Naslednji teden pa akcija naprej! Zdej bo pršla aerodinamika do izraza, upam da Newey ne pobegne preveč :D

Link to post

McLaren #1 kandidati za idiote leta :D

In the round-up: McLaren say the impressive pace their car showed on the first day of testing was due to a suspension component being fitted incorrectly.

ololololol

Link to post

lol :D

No ja, tkole bom pokomentiral. Dirka je bila še kar. Sem dobil novo perspektivo, ko sem tudi sam odpeljal eno daljšo dirko.

Po drugi strani pa vem, da je bila tudi dolgočasna, saj sem se med dirko naučil, da ima avstralska ministrica za zdravje slovenske korenine in da jih redno neguje ter da je februarja umrla sestra Davida Coultharda. Sicer je blo še cel kup drugih tračev, ampak sem se trudil in jih zblokiral iz glave.

Link to post

Še jst moram priznat, da mi je bla tale dirka super! Blo je dost prehitevanj, blo je dost vožnje vštric, na začetku je blo zaradi delno mokre steze zelo zanimivo, dost drame je blo tut v boksih. Zakon! Tokrat še Ališič ni mel velik cajta o bedarijah govort, čeprou je eno ali dve le vrinu vmes :)

Vidlo se je, da so pri RBR in pri Mercedesu taktizirali. Dva drikača sta zaradi tega popizdevala - pri RBR je bil to Vettel, ki šefov ni poslušal in je šel naprej - pri Mercedesu pa je bil to Rosberg, ki je šefe upošteval in se je fural za Hamiltonom, kljub temu, da bi bil lahko na stopničkah.

Kimija je malce našolal Hulkenberg, je tut neki jokal svoji ekipi :) Sicer sem malce zanj navija, da bi bil kej boljši, sam ni šlo. Pa drugič :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...