Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

Še nekaj mojih

štart

capture2010-10-1811-48-2.jpg

R1: Apat prvič, neuspešno

capture2010-10-1811-54-0.jpg

R1: V drugem poskusu je šlo mimo :)

capture2010-10-1811-56-4.jpg

R1: Murn še zadnjič proba mimo v zadnjem ovinku zadnjega kroga, na mojo srečo neuspešno [smoke]

capture2010-10-1805-37-4.jpg

R2: Novak z načetimi živci hoče na vsak način mimo :P

capture2010-10-1810-31-1.jpg

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Če je kdo že pozabu - v se pišejo prijave za incidente. Če mislite, da ste bili na dirki oškodovani, napišite prijavo po že uveljavljenem postopku.

Časa imate danes do 24.00

Link to post

Moje poročanje iz dirke v Curitibi:

Q: Forma iz predkvalifikacij, kjer sem osvojil 8. mesto, je padla zaradi naloženih 50 kg, kar je precej vplivalo na moj čas in končno mesto na kvalifikacijah.

R1: Dober start, dobra vožnja, nekje na polovici dirki manjši dotik z Jermanom Sandijem, zaradi česar sem precej izgubil.

R2: Nesreča v drugem ali tretjem krogu z Matejom Plesničarjem mi je odvzela vse upe za boljše mesto, saj sem zaradi poškodovanega vozila moral končati dirko, saj ni bilo smisla nadaljevati.

Link to post

Pohvale vsem trem za slike, lepe so [ok] Dejmo še kak film.

Pohvale Murnu priden je bil, dela je mel preveč, pomoje tudi z meili,videi od q, kaj šele dirk,pa zihr ga je še kdo klikal in spraševal prek vseh moogočih reči,msn,steam...bravo [ok] Zakaj je mel pa Čolak problem, škoda? :o

Link to post

Q: Komaj uspel spraviti en soliden čas (čeprav zelo slab).

R1: Slab štart, ampak se uspem prebijati naprej. Nato pa Retelj v zadnjem ovinku prileti s trave na progo. Rezultat: počena guma, uničen sprednji spojler in podvozje. Stvar poskusim rešiti z enim počasnim krogom do boksov, v katerem me prehitijo skoraj vsi, nato v boksih zajebem menjavo in grem naprej s praktično enako poškodovanim avtom. Zaključim dirko in čakam na R2.

R2: Štart mi nekako uspe, čeprav me pred šikano vsi zbremzajo. Z nekaj boji se skozi dirko uspem prebiti na P16, kjer več krogov opazujem Zupana, ki se nevarno bliža, pa potem naredi napako - v miru odpeljem tistih nekaj krogov do konca dirke.

Če povzamem, Curitiba smrdi - enostavno mi proga ni všeč. Upam, da jo drugo leto zamenjate s kakšno drugo - Estoril bi bil boljša izbira, ali pa kakšen Zandvoort (tudi Puebla ni švoh).

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...