Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Evo pa še fail šimenca in lagg..

http://www.youtube.com/watch?v=l56neMoD_a8

Za lagg sem verjetno kriv oz. računalnik kar sam ampak ne vem zakaj, ker ga nekateri niso imeli. :roll: ..

V r1 je meni rumen Seat skakal že na začetku, sem pa še gledal nazaj, nato nič bremzal,kr neki no, v R2 pa H zelana, Alfa rdeča, rahlo bel Bmw, in ko smo bili 3 je nakupu, mi je enako non stop prekinjal zvok, kako naj rečem....sm meni se zdi, da mene pc heca.Se zelo oproščam, pa vseen ni to opravičilo.Naredil sm štalo, katero skor nikol nism.

Link to post

sem pa še gledal nazaj, nato nič bremzal,kr neki no,

začni že vozit z ogledalom in se navadi pritiska.....icon_dance.gif

saj lahko imas toliko samokontrole da ne gledas v vzratno, ko vidis da je nekdo pol sekunde ali vec za tabo, ko pa je drama bos lazje obvescen o situaciji...icon_champion.gif

Link to post

No imam dober razlog da mi je laggal, namreš danes ob pol 1 sm klicu Siol, ker se ata ni mogu povezat, zato sma izklučla modem in potem se noben ni mogu več prklopit. Pol pa pametni striček na drugi strani pove da tist ko je bil povezan na netu mu je delal dokler se ni disconnectu, ker jim je podpostaja na Golovcu crknala, tak da j**** mamu Siolovcem. [Jaoo]

Link to post

začni že vozit z ogledalom in se navadi pritiska.....icon_dance.gif

saj lahko imas toliko samokontrole da ne gledas v vzratno, ko vidis da je nekdo pol sekunde ali vec za tabo, ko pa je drama bos lazje obvescen o situaciji...icon_champion.gif

Pa veš da imaš fino prav, po vrhu pa še 10x premal treniram! [ok]

Link to post

Murn kdaj ti sploh spiš?!? :blink: Noro, da se ti da to pregledat. :)

Še sreča da sem sekal samo 1x v vsaki dirki... Se mi je zdelo v R1 da sem enkrat posekal, zato sm bil prov zadovoljen, da sm mel več kot 5sec prednosti pred drugim. :) Za R2 se pa spomnim, da sem bil za Kurentom in ker je on prepozno zabremzal sem še jaz, njemu je clo uspel nekak spelat, jaz bi ga pa zadel, pa sm se raje za pesek v šikani odloču. Sicer sm več zgubu k pridobu, ampak vsaj kurenta nisem imel na vesti (bohve kok perov bi mu mogu častit da bi to pozabu... ). [jezik12]

Link to post

No da še js malo poročam o svoji prvi uradni dirki v Curitibi :)

Q: pričakovano bol uzadi, čeprav bi lahko svoj čas izboljšal za 2 desetinki, če bi mi uspel en čist krog. P14

R1: OK štart, prišu na 10 mesto po nekaj bojih z dvemi hondami. Potem pa po napakah ostalih končal na 7. mestu.

R2: avto zamoril na štartu in sem lahko vesel, da me je samo Marko prehitel. Poskušal sem branit pozicijo kolkor se je dalo, sam js nism v defenzivi tako dober kot brat in Murn se je kaj kmalu odpeljal mimo. Z ostalimi ni bilo dosti drugače in kr hitro sem ostal na 6. mestu. Na koncu sem moral sicer braniti pozicijo še pred Kraljem, ki pa na srečno ni mel več dosti gume in me ni uspel prehitet. V zadnjem krogu me je sicer zadel v zadek, tako da sem poletel čez prvo šikano, vendar me je počakal in ker ni bilo nobenega drugega v bližini, sva oba ostala na istem mestu kot prej.

All-in-all: višje od pričakovanj. Glede na to, da nism s hitrimi krogi nikoli prišel v top10, in da sem na 1. dirki prvenstva vedno manjkal, nism pričakoval 2x top 8 uvrstitve. Se vidmo v Monzi :wink:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...