Skoči na vsebino

Simracing cockpiti


play

Recommended Posts

  • Odgovori 693
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

en mali update

upam da stara ne gre peglat takrat ko je dirka, ker drugače si v pi........................

No k se že glih šponamo; moj (in od dveh kolegov) igralni plac: je še v izdelavi, ampak počasi dobiva svojo obliko in namen. Če bo koga zanimalo lahko tudi odprem novo temo in povem malo več o c

Posted Images

Sem mal pogledu skoz inventar, pa sm najdu eno staro zvočno... nvem če dela, ti jo pa lahko pošlem... :) po želji.

stare zvočne vedno delajo(so full vzdržljive)...je pa tak da mu 90% nebo delalo ker ma win 7 in nima podpore lahko pa poskusi hehe

Link to post

stare zvočne vedno delajo(so full vzdržljive)...je pa tak da mu 90% nebo delalo ker ma win 7 in nima podpore lahko pa poskusi hehe

S tem sem se tudi osebno že parkrat igral.. Zvočna bo delala 100% v Win7, prav tako gameport.. Vprašanje je samo, če bo prepoznalo joystick- osebno mislim da ga ne bo.

Link to post

Maš pa lep plac [ok] naj ti res dobro služi, stol je udoben? hehe

Ja, hvala play! Včeraj je super služil! Postavljeno v treh minutah, eno tačko sem nekje izgubil, moram drugo dobit. Stol zna bit po dveh urah zelo neudoben. Nisem navajen tako pokonci sedet. Obstaja velika verjetnost, da ga bom zamenjal za kakšnega bolj udobnega, čeprav izgleda super :)

Malce bo treba še poštimat zadevo, ker "roka" za volan ni najbolj stabilna in se malo premika levo-desno/gor-dol. Ne vem kako naj sicer stabiliziram, ker je problem, ker se že na tleh malce premika - bo treba mal zgruntat pa švasaparat zalaufat :) Luknje za pedale so v piko zvrtane, tko da super!

Ker se sedež zelo hitro odstrani, sem razmišlal, da bi naredil isti nastavek za pisarniški stol in bi ju samo zamenjal za gledanje filmov in igranje šaha :D Ampak ugotavljam, da tudi za kakšno dolgotrajno dirkanje ni najbolj udoben, tako da bom verjetno kakšen udoben sedež iz kakšnega avta najdu in ga namontiral gor. Če ima kdo kaj dobrega kje na lagerju, lahko menjava :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...