Skoči na vsebino

iRacing Le Mans Series- 2019 Season 4 by mancSLO


mancSLO

Recommended Posts

  • Odgovori 42
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

9. Twin Ring Motegi - Grand Prix "Twin Ring" angleško nemška zloženka pomeni dve dirkaški progi : Super Speedway in Road Course. Gre za Hondin projekt in se spodobi, da obiskovalci obiščejo tudi

4K, 8K, oled, qled... A ja. Zdej sem šel na porša. Sloracing porša :    

Jebelacesta da niso tolk švoh tile GT3-joti. Sej potem popustijo, ampak🤣:

9. Twin Ring Motegi - Grand Prix

"Twin Ring" angleško nemška zloženka pomeni dve dirkaški progi : Super Speedway in Road Course. Gre za Hondin projekt in se spodobi, da obiskovalci obiščejo tudi manjši muzej:

about_1_2_2018.jpgabout_1_1_2018.jpg

iRacing dostop do te proge imam še iz ovalnih časov. Pa ne nascar, ampak indy oval občasno tam gostuje.

Dirka: nočna izvedba.

OK. Odkar so pri iRacingu na dirkalnike namestilili nekoliko kvalitetnejše žaromete, to ni več omembe vredna težava. Temperaturo asfalta je potrebno upoštevati, to je to.

Štart sem preživel. Sinsuke Hanzawa (predvidevam, da zaprisežen hondaš🤣)  na hondini progi za mano na P5. Ne bo se dobro končalo. Po nekaj krogih naredi napako in potem šele ugotovim, da to ni bil največji problem. Namreč veliko število LMP in HPD na tako zaprti progi pomeni še dodatno švicanje. Kričanje "spel se", "bejž že (pred vsem HPD ARX-01c iz ovinkov)", "pa dej pejt že mem" se po eni uri poleže, dirko končam rezultatsko povprečno (P6 od 14 v klasi) in ponovno zaključim: meni ta proga nič  jasna. 

SW: Iracing replay director sedaj že skoraj tako deluje, kot bi si človek želel. OK, kak incident malo zgreši, kak dvoboj preseka, ampak robot je pač robot. Ga bo potrebno še malo dodelati...

Uredil - mancSLO
  • Upvote 2
  • Like 1
Link to post

10: Circuit Gilles Villeneuve

Niso nas pustili na progo, češ, da je potrebno kupiti dostop🤨.

Zato ta teden pastam posnetek iz udejstvovanja v privat GTE ligi. Čista cura bura med temi stenami😭 . Na koncu P16 od 34. Tako, da sploh ne vem, če je Dizel kaj na posnetku😤 😂:

 

Uredil - mancSLO
Link to post

11: Sebring

130 Prijavljenih, štirje spliti. Za mene to pomeni split 3, drugi v splitu glede na  prejšnje rezultate. Raje imam situacijo, da bi bilo 5 prijavljenih na dirko manj in bi bil jaz v splitu 2 petindvajseti glede na  prejšnje rezultate. Saj veste. Lažje je napadati kot braniti.

Q mi ni uspel, P26. R: Kljub tako veliki družini "dirkačev", ki jo premore iRacing , se sčasoma pridobi poznanstva in tiste, s katerimi je še kaj za opraviti. S poljakom imava že nekaj dirk napeto, tudi ZS po dirki je bil na nivoju. Ko se strasti umirijo pride pa do epic dirkanja, kar je cilj.

Žal iRacing manjša prerivanja šteje kot incident (izjemoma 0x) in tu vidim še prostor za izboljšave. Ko namreč gledam dirke v živo (TCR, GTE...), je dotikov toliko, da bi 17x marsikdo fasal v treh krogih.

Kot sem omenil bi moral glede na prejšnje rezultate v bistvu dirko zaključiti v peterici, zaradi slabih Q pa sem končal P16. Za koliko pa sem prehitel P17 pa se vidi na entry sliki povzetka dirke:

 

 

 

Link to post
  • 3 weeks later...

Zadnja Silverstone: kamere škripnile, ni poročila.

Takole cca. izgleda ena sezona. 

V bistvu sem jo najslabše odnesel tam, kjer sem mislil, da bo najlažje: LeMans, Spa, Silverstone.

Navdušenje nad COTO, tudi Detroit je zanimiva.

Sistem postane zaradi neprisotnosti vremena in zaradi predvidljive obrabe gum dolgočasen. V naprej veš, da bo en postanek brez menjave gum in dodaš 15l goriva. Toliko od taktike😴.

Comunity: preobširno. Me vleče nazaj na Atlantis, vendar čakam, da rf2 dobi nov UI😉. (hec no...)

 

Link to post
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...