Skoči na vsebino

10h Petit Le Mans 2018


Recommended Posts

petit-lemans.png
Naslednja dirka v seriji iRacing Endurance special events se naglo približuje. Spodaj so osnovni podatki o sami dirki:

Date: October 6th-7th 
Timeslot #1 - Saturday 13:00 GMT | 9AM EST 
Timeslot #2 - Sunday 01:00 GMT | Saturday 9PM EST 

Track: Road Atlanta – Full 
License – D4.0 Road 
Time Of Day: Afternoon 
Weather: Static (iRacing Default) 

Separate Qualifying (Lone) 
Warmup: 30 Minutes 
Splits by iRating 

Incident Limit: 50 


Cars & Class: 
DP: Corvette C7 DP 
GTE: Ferrari 488 GTE, 2017 Ford GT, Porsche 911 RSR 
GT3: Audi R8 LMS GT3, Mercedes AMG GT3 

 

Se bomo nabrali za vsaj en dirkalnik in s katerim bi šli ?

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 31
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz danes 19. 😂

Res, da me 3.ovinek ubija ampak bi se kar pripravil za to dirko! Pa se spomin na zmago pri 9 urni dirki bo pomagal 😎  Sem za 488gte in ce bo res neka huda sila se bom potrudil da poštekam tudi po

jaz tisti vikend zabijam 15. križ v svojo "zakonsko" krsto, tako da me ni... 😅

Posted Images

Sm že finančne plane delal zdejle, pol pa vidim datum. Direkt na našo prvo dirko :( Road Atlanta je za moj okus res odlična proga. T1 res kompresira :D

Pa vseen, za info. Kolk bi me koštal, če bi se vam hotu pridružit na dirki? Kaj rabim? En avto, progo in naročnino za en mesc?

Link to post
Deli na drugih straneh

Ferrari 488 GTE = 11.95$

Road Atlanta predvidevam da je 11.95$, ker so samo novejše in večje steze po 14.95$

Mislim da je še vedno veljavna promocija za SloRacing, ker predvidevam da še nikoli nisi bil na iRacingu. Torej za ceno 12$* dobiš članarino za 3 mesece, ki vključuje vso standardno brezplačno vsebino. Poleg prihranka so posebej za nas so v paket dodali še Ford GT. 

Koliko hiter si lahko D4.0 ? Pojma nimam, baje se da zelo hitro. Ko sem jaz prišel na iR si rabil eno sezono za preskok ene licence, zdaj pa je nek fast track, ki je po mojem čista neumnost....

 

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Promo verjetno ne pride v poštev, ker sm že koristil. Enkrat je Rožič nekaj talal in sem mal probal takrat.

Če mi v enem mesecu rata dobit D4.0 licenco, je torej moj strošek $37. Če to razvlečem na 3 mesece, pa $57.

A licenca ostane, tud če nisi ne vem kako aktiven potem?

edit: kolk v naprej imate datume zacahnane, da mal vidim kaj boste vozil in kdaj?

Uredil - 57X
Link to post
Deli na drugih straneh

Ja, vse kar kupiš contenta, licenca ,Safety rating ,iRating vse ti ostane tudi če nisi aktiven.

Za letos bo počasi konec special eventov, kaj vse smo odpeljal pa lahko pogledaš tukaj. Bomo pa naslednje leto najbrž spet vozili te special evente.

Potem pa so tukaj še private lige, trenutno se borimo za PreQ v DGFX in NEO .

Link to post
Deli na drugih straneh

Mal za test same forme, mal pa tudi da bomo videl koliko ljudi se bo prijavilo in kateri avto bi vozili sem pripravil tole spodaj. Na spodnji sliki kliknite start :)

 

 

 

 
powered by Typeform
Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...