Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Da ne bo pomote... jaz sem vsak dan na forumu samo poste ne pišem, ker bom prepustil mojstrom naj opravijo svoje delo. Če boste pa rabili pomoč sem vam pa seveda na voljo... tako, da mislim, da ni samo pet resnih. Nekateri samo opazujemo... Naredite kar se da dobro!

Lp in hvala

Tim

Link to post

Jaz grem mal vozt do "fuzbala", če kdo želi se lahko pridruži. Naštimal sem, da lahko od mene vlečete stvari, ki vam mankajo upam, da deluje. Mislim pa da morate tudi vi v nastavitvah omogočit, da lahko vlečete s serverja. Progo ne vem kero bom vozil karkoli se mi bo zazdelo to pa bom... :)

IP: 93.103.18.165

pass: slof1

mod: F1RFT2009 + update!

Link to post

ne znam downloadat f1rft2009, ker je neki čudn jezik. pa kar nekaj se moreš registrirat.... pojma niam :S

pa zanima me še če kdo ve kje pogledat številko avta.... recimo kero ima kimmi raikonnen?

upam da mi zna kdo pomagat... hvala

Link to post

Tm klikneš part 1.rar..potem se ti odpre nova stran kjer imaš 2 ikone (zelena in oranžna) klikneš oranžno in nato klikneš gumb "nem elek vele"..nato se ti odpre nova stran kjer klikneš un zelen napis "letoltes inditasa"

Počakaš d ti potegne dol prvi del in nato ponoviš postopek za part 2.rar itd.

Ne moreš loudat dveh delov hkrat tako d zna mal trajat.

Lahko pa tut tuki probaš če bo delal:) http://www.megaupload.com/?d=836VHP5S

Za update pa tm klikn kšno drugo povezavo..maš tm 2 torenta pa megaupload..mal prečekiri;)

Lp!

Link to post

se strinjam za vsem razn za dirko na indyju

na ovalih se nikol ni vozl na cajt, pomembni so krogi da lohk kalkuliraš z taktiko in je zato dirkanje velik bol zanimivo

zato predlagam da se indy vozi kot prva dirka v letu 2010 da se folk mal navadi dirkat na ovalu, tut nastavitve so čist kontra pa vse... pa bilo bi med prejšnjo in to dirko dovolj časa za priprave

predlagam tut da je dirka dolga 100 krogov kar bi se vozilo nekje 1uro in 15minut z recimo 2 al 3 safety carom ki pa more bit obvezno vključen za to dirko, ker doda poživitev k dirkanju, ker da bi pa recimo 40minut samo tišali gas pa ni nevem kako zanimivo... pa seveda leteči start 8)

Link to post
se strinjam za vsem razn za dirko na indyju

na ovalih se nikol ni vozl na cajt, pomembni so krogi da lohk kalkuliraš z taktiko in je zato dirkanje velik bol zanimivo

zato predlagam da se indy vozi kot prva dirka v letu 2010 da se folk mal navadi dirkat na ovalu, tut nastavitve so čist kontra pa vse... pa bilo bi med prejšnjo in to dirko dovolj časa za priprave

predlagam tut da je dirka dolga 100 krogov kar bi se vozilo nekje 1uro in 15minut z recimo 2 al 3 safety carom ki pa more bit obvezno vključen za to dirko, ker doda poživitev k dirkanju, ker da bi pa recimo 40minut samo tišali gas pa ni nevem kako zanimivo... pa seveda leteči start 8)

Pintx hvala za nasvet! Verjamem da imaš ti veliko več izkušenj z dirkanjem po ovalu kot mi. Bomo premislni okol varnostnega avta (Čeprav mi je to malo riskantno, ker večina verjetno ni še nikoli furala za varnostnim avtom in ne vem kako bi to potekal..sej veš d pol rade mašine pokajo k vsi u prvi furajo [Joj] .. Vsekakor je treba prej probat in to vsi, ker edn lahko unič dirko še petim drugim) in krogih, termina pa raje skor nebi spreminjal ker je na serverju že avstrija, pa ne vem kako bo maxlu ušeč ideja d spet spreminjamo to pa uno pa tretje :P

Edit..zdele sm pogruntu d si najbrž mislu d se zamenja imola in indy?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...