Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

Danes zvečer ob 23.00 po slovenskem času se odprejo prijave. Opisana bojo tudi natančnejša pravila, koledar in podobne zadeve. kamor se boste prijavili, tam boste pač vozili.

Trackpack je že izdelan in bo prav tako na voljo danes po 23.00 uri. Včeraj smo stestirali vse proge. Delale so vse, razen suzuka je andreju delala nekaj problemov. Sumimo, da zaradi windowsov.

Lp!

Link to post
  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Hm vse lepo in prav da sta porihtala trackpack in vse to ampak mislim da bomo potrebovali spet nekaj posebnega če hočemo da se jih bo veliko prijavlo. No prijaljo se jih bo ampak vozlo jih bo spet samo nekaj kot se že zdaj vidi da smo enih 5 piše tukaj in je res zagretih.

Malo me moti kako si moramo izbrati avte saj bi lahko kdo napisal koga si želi in bi se potem videlo kdo kaj hoče, npr jaz si pač želim Vettla [opa]icon_guns.gif

Sicer sem za kakšen oval in kaj podobnega, pogrešam pa f1 steze kot so monza in spa ali pa kaj takega ne pa nek mid ohio pa mobi krog pa kaj je še. Že itak smo imeli probleme z navajanjem valencije in abu dabe in singapurja zaj pa še te.

Malo smo sicer vozli zadnjič ta f1rft09 pa moram rečt da je kr dober mod in dobra izbira za nas.

Upajmo na najboljše in dober začetek, Vettla pa pustite da se nebi....

Link to post

Ja...lahko bi želje nabirali....tako da STR naj ostane zame in za Tima icon_opa.gif

Pa še nekaj...mobikrog črtajte, ker tam se ne bo dalo normalno dirkat...je vse preozko...ok če si sam še gre, če sta pa že dva je pa vsega konec....

Link to post

Ce pogledate rezultate boste vidl da so izglasovane samo bivse f1 steze, oval ki se ga ni treba ravno navadit, ter laguna, ki jo tut verjetno vsi poznajo.

Ce pa ze mas tok proti tem stezam bi lahko to ze pred 10 dnevi povedal pa bi lahko kej spremenil, ne pa zadn dan!!!

Kar se ekip tice je pa isti problem kot je biu vedno..tut jest pa mesaric recimo hocva met red bulla.. Kaj pa zdej? Kdor se bo prvi prjavu ga bo pac imeu..

Link to post

Ja nič! Pol se pa dobite na izbirni dirki vsi z istimi dirkalniki in na koncu dirke si po rezultatih izbirate moštva.icon_thumbsup.gif[it]

Prvi na dirki ima pač največ možnosti! icon_thumbsup.gifbiggrin.gifsmile.gif

Sicer je pa tako ali tako vseeno kaj voziš! Samo da se vozi! Z časom se tako ali tako navadiš na bilo kateri dirkalnik.

Link to post

Ja yelo vse lepo in prav, sam zihr kdo ne bo mogu pridt na to dirko in bo vse narobe oz. krivicno do njega.

Pac kdor prvi pride bo mel tist kar hoce. Ne vem..men je useen kerga mam, najraj bi mel pa vettla ker pac za njega navijam. Je pa tut res d to ne bo fer do drugih, ker se bom jest lahko prvi prjau ker bom vse objavu na formumu, k sm se jebu pa use sestavu.. Nikol ne bo za use prou! Tak ti je zivot!

Link to post
Ce pogledate rezultate boste vidl da so izglasovane samo bivse f1 steze, oval ki se ga ni treba ravno navadit, ter laguna, ki jo tut verjetno vsi poznajo.

Ce pa ze mas tok proti tem stezam bi lahko to ze pred 10 dnevi povedal pa bi lahko kej spremenil, ne pa zadn dan!!!

Kar se ekip tice je pa isti problem kot je biu vedno..tut jest pa mesaric recimo hocva met red bulla.. Kaj pa zdej? Kdor se bo prvi prjavu ga bo pac imeu..

Glej izgasovane so bile steze ki jih je izbral kdo? Jaz sem samo vido da so napisane 10 stez in od tistih se je treba odločit katere bomo vozli a ne? Kaj pa prava sezona z vsemi f1 dirkališči pa se vozi f1rft09 a za to pa ni nihče.

Nimam proti stezam samo nekam malo se nas odloča o tem kdo bo kaj naredil. Ok ti si naredil trackpack kaj pa ostali mislim da nas je okoli 5 resnih tukaj za to sezono in na koncu nas bo še manj ker se mi zdi ta je to nekaj na hitro po vajinem okusu z Mesaričem narejeno.

Yelo mislim da ni fer da se naredi dirka mislim da smo se pogovarjali da za naslednjo sezono bomo izbirali avto kako smo se uvrstili.

Dobro če je to samo sezona z 6 dirkami ok ampak mislim da zaj ko je zadnji dan nas je nakoliko malo za interesentov za sezono, mogoče se motim pa bodo vsi ki so dirkali to sezono vrnili in bo spet problem zakaj je tako kratka pa zakaj ta štreka pa ...

Evo je že problem okoli Vettla saj sem vedo. Dobro ga pa imej bom ga jaz imel naslednjo sezono.

Link to post

Zakaj se pa zdej kregate to je res vse nepomembno vazn, da se fura. To je tako ali tako zimska sezona, da ne počivamo. Kar se pa izbire avtomobilov tiče v pravi sezoni sem pa jaz zato, da tisti, ki je bil viši uvrščen v prejšni sezoni ima prednost. Yelo prvi izbira itd. To bi bila lahko neka nagrada za naslov, da lahko naslednjo sezono izbiraš.

Link to post

Zakaj pa nisi prej reku pa bi zamenal ksno iz seznama???? Meu si 2 tedna casa oglass se pa zadn dan..ne kr mej red bulla ce ti to tok pomen!

Fural nas bo tok kukr nas pac bo! Sezona je za zabavo, ker sploh ne bo sla v gpcos! glavno je da se fura tko kukr je reku mesaric, pa tut yelo.

Tvoj komentar, da je sezona narjena po meri zame in mesarica je totalno mim. O sezoni smo se dogovarjali z maxlom in yelotom.

Zakaj smo se odlocil za take steze so bile predusem zelje nekaterih, ki so se oglasili ze prej!! Steze ki so v f1 se bojo itak vozile v letni sezoni!

Link to post

Glej samo napisal sem, da če bi se dalo kakšno letošno f1 štreko dat zraven, ne pa da moram med temo 10 zbirat.

Napačno mišlenje vozlo nas bo, kolko nas bo. Ni res ker smo že 1 sezono začeli tako in se je dokaj hitro tudi končala.

Napisal pa sem za vettla, če si prebereš da bi bili fajn da napišemo kdo bi kaj mel, da ne bo prišlo do tega kdo bi kaj imel.

Zastopim da je zimska sezona in spet napišem, da bi se bilo tudi dobro potrudit, da bi bila cela sezona, ne pa samo na pol.

Napisal pa sem zato, da je to tvoje in Mesaričevo delo, ker sta samo vidva pisala kako in kaj bo.

Evo če se pa jeziš zaradi tega pa meni tudi ni treba dirkat , ker se nočem kregat zaradi tega ok.

Link to post

Tko kot je Andrej M. povedal....vseen drek je kaj se fura in podobno...glavno je da z zabavo in adrenalinom pridemo do naslednje cele sezone. Takrat bodo pa spet veljala vsa pravila in ja, takrat se bo vsak prijavil in ko bodo prijave potekle si bomo glede na letošnjo uvrstitev (v celi sezoni) izbrali dirkalnike in moštva!

Za tole zimsko sezono je pa vseeno kje na keri pisti se bomo lovili.....

Fino bi bilo da bi imeli recimo server na voljo vsaj enkrat na teden....

Link to post
Glej samo napisal sem, da če bi se dalo kakšno letošno f1 štreko dat zraven, ne pa da moram med temo 10 zbirat.

Napačno mišlenje vozlo nas bo, kolko nas bo. Ni res ker smo že 1 sezono začeli tako in se je dokaj hitro tudi končala.

Napisal pa sem za vettla, če si prebereš da bi bili fajn da napišemo kdo bi kaj mel, da ne bo prišlo do tega kdo bi kaj imel.

Zastopim da je zimska sezona in spet napišem, da bi se bilo tudi dobro potrudit, da bi bila cela sezona, ne pa samo na pol.

Napisal pa sem zato, da je to tvoje in Mesaričevo delo, ker sta samo vidva pisala kako in kaj bo.

Evo če se pa jeziš zaradi tega pa meni tudi ni treba dirkat , ker se nočem kregat zaradi tega ok.

Ok Oxy, se ti opravičujem za preburno reakcijo. To me nekako spominja na reakcijo Yelota, ko sem bi JAZ tisti, ko sem 2dni pred dirko v Abu Dhabiju predlagal staro stezo, čeprav je Yelo en teden nazaj napisal, če se vsi strinjamo s tem, da jo zamenjamo. Sem pač moral vzeti nazaj.

Podobno se je zgodilo tukaj. Yelo je napisal, da pozimi verjetno ne bo vozil F1, nekateri pa so si želeli zimsko sezono. Ker se nihče ni prav veliko ubadal s tem, sem pač kontaktiral yelota in kasneje maxla, če je izvedba možna in pri obeh sem dobil pritrdilen odgovor.

Velikokrat sem napisal, da napišite vse predloge glede pravil,prog in podonih zadev. Pač ti se nisi oglasil do sedaj, ko je mislim da že malo pozno. Zaradi mene se lahko recimo med daljšim novoletnim premorom doda še spa! (to bi bilo v mojem interesu), vendar ne vem če bojo ostali za. Zaradi mene so lahko tudi dirke vsak teden, kot je napisal Pinter, ampak je spet vprašanje kako je z večino. Tako da zdej povejte kaj hočete.

Kar se tiče tega, da sva pisala samo jaz in Mesarič, ti lahko rečem samo to, da imaš iste možnosti za pisanje na forum kot midva in ne vem zakaj si bil potemtakem tiho?

Nočem se kregat s tabo, niti s kom drugim in mislim da bi se lahko komot zmenil sporazumno, da bo za večino dobro.

Red Bullu se odpovedujem, ker imaš mogoče več "pravice" do njega glede na to, da sem precej nov na slo-racingu. Konec koncev je res vseeno kaj voziš, ker so pogoji za vse iste.

Kar se tiče števila udeležencev v prvenstvu, pa mislim da se nas bo zbralo nekje med 10 in 15, kar pa je tudi podobna številka kot je bila v drugi polovici letne sezone.

lep pozdrav!

Link to post

Dobro če je to samo sezona z 6 dirkami ok ampak mislim da zaj ko je zadnji dan nas je nakoliko malo za interesentov za sezono, mogoče se motim pa bodo vsi ki so dirkali to sezono vrnili in bo spet problem zakaj je tako kratka pa zakaj ta štreka pa ...

Evo je že problem okoli Vettla saj sem vedo. Dobro ga pa imej bom ga jaz imel naslednjo sezono.

Še to sm ti pozabu povedat zakaj je tako kratka. Pač glavna letna sezona bo štartala takrat kot taprava f1 sezona. To je sredi marca 2010, zimska sezona se bo zaključila pa 3 tedne prej. Edina rešitev da lahko naredimo sezono z več dirkami je ta, da so dirke vsak teden. Ste za? Jaz sem!

Lp!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...