Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

Ja , upam da bo liga uspela tako dobr kot je uvod v sezono z promocijskim filmčkom , bravo GREGOR VODIČAR [ok]

Seveda SEM ZRAVEN glasujte pa kr drugi , se strinjam z sprejetim [dance]

Link to post
  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Hvala Miro!

Ja jest upam d se nas bo cimvec nabral in da bojo cimboljse dirke.

Razmisljamo tudi, da bi nekoliko spremenili nacin tockovanja, tako da bo vec dirkacev dobilo tocke, da bo imelo vecji vpliv koncevanje, ter udelezevanje na dirkah. Tocna pravila in koledar bo objavljen 19.11.2009, ko se odprejo prijave.

Lp!

Link to post

no , če bo vse off , potem mene ni zraven,( rad bi sodeloval v dirki , ne imel probleme sam z seboj)

v slučaju ,da pa bo vsaj sklopka in pogled omogočen sem zraven, za dolžino mi je vseeno , ostale pomoči so pa lahko off.

Link to post
no , če bo vse off , potem mene ni zraven,( rad bi sodeloval v dirki , ne imel probleme sam z seboj)

v slučaju ,da pa bo vsaj sklopka in pogled omogočen sem zraven, za dolžino mi je vseeno , ostale pomoči so pa lahko off.

Ja Miro se strinjam ne moremo kr zaj naenkrat in v profesionalne vode samo po eni sezoni. Pa še to vozimo mod ki ga še sploh dobro ne poznamo.

Link to post
no , če bo vse off , potem mene ni zraven,( rad bi sodeloval v dirki , ne imel probleme sam z seboj)

v slučaju ,da pa bo vsaj sklopka in pogled omogočen sem zraven, za dolžino mi je vseeno , ostale pomoči so pa lahko off.

Ne skrbi..ne bo vse na off. Edina sprememba kar se pravil tiče bo ta da bo MOGOČE tc na low (v nasprotnem primeru ostane na medium). Pogled bo omogočen kakršnega si pač želite, clucth bo on, automatic gears bo on.

p.s. Če bo suzuka dežna dirka bo tc sigurno omogočen VSAJ na medium, če ne celo na high, ker si nihče ne želi da končajo 3-je al pa še manj.

Kar se tiče dolžine dirke vse piše na prvi strani. Oval 40min, vse druge na 50% oz "non-f1 track" 150-155km..ena od teh bo pa 100% dolžina oz. 305-310km, da probamo tudi daljše in bolj realne dirke.

Lp!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...