Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

A pridete v sredo v suzuko? Mi smo že skoraj končali "2010 mod".. za dirko bo potrebno okoli 220l goriva [it] Vožnja s polnim dirkalnikom je zelo težka med zaviranjem, saj se zavorna pot močno podaljša. Zato bi predlagal, da se letos upelje vsaj 5 min warmup-a, da se usak zapelje krog ali 2 pred dirko s polnim tankom za gorivo, saj je razlike med vožnjo in časom ogromna. Dones smo z Mesaričem in godlrajem malo probali in so razlike cca 4s na krog.

Točenje goriva med dirko ne bo možno..smo pa natrenirali mehanike, da lahko zamenjajo gume tudi v 3s [ok] tako da bodo postanki precej krajši kot v preteklosti.

Skini so praktično že skoraj končani. V packu je sicer nekaj manjših "napakic", kako se jim izogniti pa bo napisano tudi v navodilih za inštalacijo.

Pa še nekaj screenov da se vam malo pocedijo sline :D

rfactor-2010-02-23-22-42.jpg

rfactor-2010-02-23-22-43.jpg

rfactor-2010-02-23-22-54.jpg

rfactor-2010-02-23-22-52.jpg

rfactor-2010-02-23-22-49.jpg

rfactor-2010-02-23-22-44.jpg

Lep pozdrav!

Link to post

jaz nevem ce se bom prizdruzil na dirki danes, ker mam zelo slab cajt (1.53.xxx) . dez mi niti malo ne gre. vsaki drugi krog me zasuče, tak da sem bil na koncu z živci.

glede na to da mate vi cajte pod 1.50 bi na dirki delal samo zgago, pa še komu dirko uničil. :(

Link to post

a lahko pride vsak probat ali samo tisti ki ste prijavljeni na zimsko sezono ?

Če najdem čas bi mogoče prišel čeprav bom tud jaz najbrž bolj vrteče sorte ;)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...