Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Gregor, ti vidim, da si glavni tukej okol ... Dej naredi eno temo (mogoče kar v obvestila), ki jo boš vedno posodabljal kadar bo kak nov poprave, kak nov mod, karkoli ... Pa boste imeli vse lepo zbrano. Vem kako je iskat na 30+ straneh 3 različne prispevke, kjer je notr kak link, ki se na koncu izkaže, da sploh ne dela :)

  • Upvote 1
Link to post

Jaz sem včeraj odpeljal 23 krogov, da sem testiral gume. Radiator imam menda na tri in ni bilo problemov. Kar se pa tiče gum mi pridejo recimo po desetih krogih že v rumeno. Po 23. krogu sem imel gume že čisto rdeče, dve črtici sta še bili, ampak sem vseeno lahko odpeljal zelo hitre kroge tudi moj Pb 1.56.4 se mi zdi.

Bomo še danes testirali, ne?!

Lp

Link to post

Ja trenutno je res precej zmede, ker se niti ni vedlo kero stezo bomo uporabljali. Danes bova z maxlom zrihtala novo temo na forumu prenosi z imenom formula 1, kjer bojo zbrani vsi linki in navodila za inštalacijo, tko da boste imeli vse na enem mestu. Se opravičujem za včeraj ampak za ta hitri test smo se zmenili v eni uri tko d razumem d ni usem vse delal.

Kar lahko povem zaenkrat glede stez je tko da se bo v vecini uporabljal rft trackpack razen nekaj izjem kjer so se steze nekoliko spremenile (Bahrain, silverstone ter mislim da nova steza v Koreji).

Prosm da se malo potrpite..v nekaj dneh se bo vse resilo;) probite pa cimvec spremljati forum.

Lep pozdrav!

Link to post

Upam da ni preveč offtopic, ampak imam problem z špilom, in sicer 2x sem ga reinstaliral, pa mi še vedno ne najde strežnikov, nobenih. Connection type mam internet, na to me ja že Gregor spomnu, zdej pa ne vem kaj je lahko še problem? Ko grem iskat serverje mam torrente in podobno OFF.

Prosim za pomoč, in hvala za pomoč!

Link to post

1.46 pa res ne... :)

Zanekrat najbolši čas s praznim sem videl 1.53.

Se pravi polni od 3-5 sek počasneje...

PS: Kje lahko zdaj kliknem za zbrisat post?? Ne najdem... samo uredi je...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...