Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Spremeni v PLR failu!

Greš v mapo userdata in tam boš našel PLR fail pod svojim imenom!

Odpreš ga in poiščeš [ Sound Options ]

Pod tem pa imaš Other Volume Ratio="0.20000" // Additional volume multiplier for other vehicles

In tukaj spremeniš število na manj ter shraniš!

Koliko boš zmanjšal pa je odvisno od tebe! Jaz sem dal na 0.05000 samo še nisem sprobal!

Vsaj mislim da je tako!

No......ko se pa delajo posnetki je pa treba to spremenit nazaj drugače se samo en avto dobro sliši!

Link to post

Ja kdor zeli nov mod nej mi poslje zs, odgovor prejmete jutri, ker me prej ne bo doma.

Proga se obdrzi ta kot je se pravi nar verzija, ker druge 2010 ni. Spreminjanja zadnji teden pa ne bo.

Glede skina za lotus ne vem ker ga nisem videl. Predlagal bi, da kdor zeli malo boljso verzijo za svoj dirkalnik naj poslje skin godlarju in se bo pred sezono izdal se manjsi popravek, vendar je v osnovi to to.. se to..ce bo kdo dobil kak skin mora dobiti za oba dirkaca da bosta oba avta zgledala enako.

Lp!

Link to post

Ne vem kako je sedaj z tem testiranjem našega moda oziroma predelave obstoječega?

Koliko jih je že mod preizkusilo in ali so kakšne napake ali ne.

Čas bi že bil,da se počasi server postavi in da se še tam preizkusi,če vse deluje!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...