Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

Fuu... ludo tole po dežju, sploh pa z mastersa na F1 in mokro Suzuko icon_jel2.gif

Sicer sem v nekaj krogih prišel na 1.51 sam tole je pa koncentracija na višku non-stop :D Za kkšen hitrejši cajt bi se mogu pa posvetit... mogoče jutri :P

Danes pa raje kaj suhega za užitek :D

Link to post

Ne v bistvu mi je RFactor bil glavna odskočna deska za ostalo... je pa res da sem se tam podil daleč največ z Meganom Trophy [smoke]

Drugače sem pa sedajle malo probal Laguno S., ker smo jo ravno peljali z mastersom, in peljem tako na hitro brez nekega poglabljanja v setup 1.04.xxx. Ste mogoče kaj tam sprobavali??

Ali pa če mi podate kkšne druge čase suhih pist, da vidim malo primerjave kolk mi fali???

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...