Skoči na vsebino

4. Spa Francorchamps - 12.11.2017


Recommended Posts

Q: Zopet en uspešen hotlap in slednji spet ta prvi po Outlapu, dosti za P6 po koncu quali.

R: Dober štart in P3 potem pa borbe z fellow Hondaš @Rokovnjac ki bi lahko vedel da hondaši zaradi manjke navora v kriznih situacijah tut špegle zložimo, da avto bolj reže skozi zrak :D . On serious note, sj gledam špegle in če je blo kje, da sem te skor snel sem ocenil da bo šlo skozi :) sem pogledal tut replay pa se mi zdi ni blo neke panike nikjer :P. V Prvem delu dirke sem tudi nabral dve sekanji in v izogib 3 jemu močno upočasnil na izhodu iz ovinka proti Blanchimontu, ter tako spustil naprej Roeterdinka in Eržena. Po parih krogih sem na koncu 12 ega kroga prišel za Eržena in probal undercut. Outlap brez večjih napak je priskrbel, da sem prišel za čisto malo pred Eržena ko je zapuščal bokse. Potem sma mela še neke borbe kjer je kasnej malo nastradal @Luka Peklaj z Ginneto. Se opravičujem, bremzal sem pravi čas, sem pa vmes malo popustil bremzo, nevem zakaj točno, verjetno instinkt v izogib blokiranju koles. Malce kasneje pa sem pridobil še 3 cut kar je pomenilo konec boja/lovljenja koga pred mano in do konca dirke sem le še skrbno čuval PLP in s tem  P6 na razdalji 4-5 sekund pred hitrim Heinzom.

Men je bila dirka super, kako pa drugače če pa govorimo o SPA. :D se vidmo na naslednji :P

 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 30
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Server zrihtan in pripravljen na naslednjo dirko.

Zdaj vsaj vemo kdo nam je serverje DDOSal, da ni nič delalo tako kot more...

Entry list posodobljen, server ONLINE.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...