Skoči na vsebino

Porsche 911 GT3 Cup


markop

Recommended Posts

Hja 100 žensk 200 j**... :) pravijo

Moji občutki so drugačni. Če sem rahlo na gasu rine nos ven. Če sem "bam" po gasu pa zadnje gume ful zagrabijo in lepo pelje iz ovinka. Pri bremzanju pa morem glih tisto fino mejo dobit, da prednje gume dobijo težo. Kakorkoli...

Pripet je moj set. Če se komu da nekaj krogov odpeljat...

 

Bathurst 2017-S2 v1 2017.sto

Link to post
  • Odgovori 216
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Če je slučajno kdo spregledal novico...

Tavikend smo v Watkins. So far dobre, intenzivne dirke. Bil celo v splitu z IR3700. Bolj zadaj no  Pa naj še kdo reče, da ni Porsche Cup odlično simuliran :  

@Matjaž Murn me veseli da ti je nucal  Je pa tako kot je @markop napisal, vreme igra v IR veliko vlogo.    Bom od sedaj naprej uploadal vse popravke setupa sem, pa če komu pride prav ok, če ne pa

Pri meni pa gre takole .Da držim avto v rotaciji sem ponavadi na rahlo na zavorah, potem takoj tranzicija v gas. Cost-a skoraj da ni, razen če je tak ovinek ki ga drugače ne morem speljat..

Že potem kar smo napisal je več kot očitno da isti setup ne bo vsem enako ležal in nam dajal enakih časov ;)

 

Link to post

Evo, veselo trenirajte...

trackmap_montreal.jpg

Kako mu uspe v T7 tak lep izhod iz ovinka. Meni skozi avto v oversteer sili. Da ni trik, da v T5 (hitri desni), da takoj v 5. prestavo, gre relativno počasi in ne pregreje gume ?

Hum, tudi drugje vozi kar precej drugače od mene. Back to the drawing board....

Se bom dal na VRS za treninge...

 

Uredil - markop
Link to post

Evo sem vedel. DIRT bo uničil vse. Še izdali ga niso pa se že pozna. Danes ob 5:45 GMT se je 1. zgodilo, da P911 dirka ni bila official ?!?!. Pa ne no. In to 5:45 GMT. Paradna ura. Menda je bilo 590 uradnih dirk od izida, danes pa tole. It's a sad day.

Link to post

To ni nujno slabo... raje vidim pol manjši comunity pa notri normalni dirkači, kot pa tole kar je bilo do sedaj ;)

Sicer pa tudi z dirtom bo podobno kot z vsemi avti do sedaj, naprej hype, potem pa drastičen upad... na koncu bo rednih dirk ene toliko kot jih je z v8 :D

 

Link to post

Jaz sem neki peljal, vendar me skozi crashajo zadnje case. Ne vem, če jez delam kaj narobe al kaj. Ko štartaš zadej je potrebna 110% previdnost sicer je po tebi.

Meni sicer lepa proga, vendar mi tej robniki uničijo ves užitek, ker če nisi v 1mm precizen dobiš slow down ali pa greš "pogo mode" po progi in zgubiš tudi po 0.5s. 

Ja drugi teden bo žurka. Ne vem kaj so šli dat to kratko varianto pri tako lepi progi. Pa še IR sem konkretno znižal tako ,da se kej vidimo na gridu. Morem pa več trenirat. Že kar nekaj časa nimam časa za sim-racing.

Link to post

Jaz grem najbrž danes odpeljat dirko... imam namreč enak problem kot Marko... Tole "dovoljeno" sekanje je res treba imeti naštudirano v nulo. Samo v  zadnji šikani gre pol sekunde (ali pa celo upališ po steni) če ne zadeneš idealno prvega robnika... 

Link to post

U bistvu so vse šikane tle zaj.... :) 

Še najbolj pa me razkuri time penalty... mislim halooooo,3 sec zato k sem par mm preveč sekal ? In kje sem toliko profitiral da mi nabiješ 3 sec kazni ?

Če gledaš ta krog od VRS vidiš da včasih skoraj z vsemi 4 kolesi pelje izven steze, sem ker je dečko nadrkan točno do kje lahko gre je temu primeren čas....

Link to post

Shit, sem prepozno prišel domov...škoda, sem mislil it peljat in kolikor gledam imam pace za okoli 10. mesta (razen če je kakšno totalno odbito vreme) :D

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...