Skoči na vsebino

8. Red Bull Ring GP - 19.2.2017


Recommended Posts

  • Odgovori 62
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Novinarji so po tekmi ostali v Alpah in se ga ubili do nezavesti. Bo po Šlajfi dvojna izdaja  

Takole. Zadeva na čas potestirana in deluje tako kot mora. V pravilniku pa mi niti popravljat ni bilo potrebno, saj imamo trajanje dirk že od začetka napisano v minutah. Torej ti dve dirki bosta 

Posted Images

On 7. 8. 2016 at 16:27, Matjaž Murn je napisal:

6 Dodatne aplikacije

6.1 Pit Lane Penalty

Aplikacijo je obvezno potrebno imeti nameščeno in omogočeno! Z njeno pomočjo preverjamo sekanje ovinkov med dirko. Samodejno izdaja kazni vožnje skozi bokse in preverja hitrost vožnje skozi bokse. Pred dirko vedno preverite, da imate nameščeno zadnjo različico.

6.1.1 Sekanje ovinkov

Preverja sekanje ovinkov. Če sekate ovinek, vam izda opozorilo. Po treh opozorilih prejmete kazen vožnje skozi bokse. Med vožnjo skozi bokse je prepovedano dolivanje goriva, popravljanje dirkalnika, menjava gum - v nasprotnem primeru aplikacija ne upošteva, da ste opravili kazen. Ko prejmete kazen, imate na voljo tri kroge, da izvedete vožnjo skozi bokse. Če kazni ne upoštevate, ste z dirke diskvalificirani.

6.1.2 Vožnja skozi bokse

Assetto Corsa samodejno vklopi omejevalnik hitrosti, ko zapeljete v bokse. Na žalost lahko pripeljete s polno hitrostjo in kršite omejitev hitrosti brez posledic. Aplikacija to preverja in vam izda kazen vožnje skozi bokse, če v bokse pripeljete prehitro.

Prenos aplikacije Pit Lane Penalty: PitLanePenalty1.18SR.zip  (razširite v C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa). Prejšnjo različico je potrebno izbrisati oz. prepisati datoteke, ko vas opozori, da so podvojene. Ko zaženete igro, morate aplikacijo najprej omogočiti (Options -> General _> UI Modules in potem dodate kljukico pri aplikaciji PitLanePenalty.

PLP posodobljena na verzijo 1.18

Pred dirko obvezno naložite!

Link to post

Q:  prvi krog ne najboljši, drugega zajebal tako da sem ostal v ozadju. 

QR: v 3. krogu v bokse, potem pa gas do cilja, Pangerja nisem uspel ujeti, zadaj sta napadala Ocvirk in Gantar, po postanku pred mano še Murn, žal par napak v zadnjih krogih in ni šlo mimo

R: štart okej, prvi krog postanek, vsi okrog mene so bili na soft. Potem pa napaka in v pesek tretji krog, vse dol padlo, tako da sem kmalu parkiral

Link to post

Q uredu P4, sm mel ene 2 desetinke še pa nism uspel sestavit. 

R1 vzel soft in prehitel tiste 3 pred mano še v prvem krogu. Dovolj zbežal (7sec) da sem lahko v drugi polovici zgubljal po par desetink. Gume indikator rdeč 22min do konca... sm se kr tresel. :D

R2 odpeljal s soft in nabral vodstvo spet okoli 7 sekund. Dokaj kontrolirano, vse dokler ni Eršte izkoristil pitstopa v zadnjem krogu in dobil sumljivo zmago. Pravilnik se more updejtat. :P
 

Uredil - PEK
Link to post

Q: Dosti časa na vrhu, na koncu smo bilo zelo skupaj. V zadnjem poizkusu z delto -.150 me je očitno Fabijan spregledal in dober čas je šel po zlu.

R1: Norišnica, v nekem momentu sem bil že 7i :o. Na koncu solidno drugo mesto.
R2: Vse skozi vozil na P2, na koncu neke mučke, will see. 

Glede PLP: Smo se zmenili, da šteje aplikacija, vsak ima možnost potrenirat kjer so limiti.

Glede boxov v zadnjem krogu:
Siva cona v pravilniku če imaš pit box pred ciljno črto, bi moralo biti OK, čeprav smo rekli, da se to ne bomo šli.[opa]
Če imaš box po ciljni črti nisi opravil postanka, SIMPLE.

Čestitke Jankotu za zelo dobro taktiko, ravno toliko so ti zdržale gume da si še ostal spredaj. :D 

Link to post
pred 12 minutami, alkoro je napisal:

Čestitke Jankotu za zelo dobro taktiko, ravno toliko so ti zdržale gume da si še ostal spredaj. :D 

Bolj sreča kot kaj drugega, 35min stint nisem niti odpeljal, bolj sm šel na loterijo v prvi dirki. V drugi pa sm videl še mal nizjo temperaturo asfalta,dal mal manj negative camber zadaj pa še mal napumpal, pa se je spet ravno izšlo. :D

Uredil - PEK
Link to post

Q: P10, samo mesto ni bohve kaj, vendar so bile precej majhne razlike.

 QR, R: V bokse sem šel takoj v 1. krogu, ker nisem hotel vozit v mid-packu in se bockat ter posledično zgubljat čas ali pa kakšno napako naredit. V QR je taktika uspela, v R pa sem imel takoj družbo. Ven sem nekako prišel pred drugimi. Fiuu...

Tako sem odvozil relativno sam. Mislim, da sem @Rokovnjac-a nekje prehitel, vendar je šel takoj za tem v bokse. @Matjaž Murn me je dvakrat pohapsal v T2 tako v QR, kot R. Lep čist manever.

EDIT: Pozabil na @Domc: V R iz boksov prišel za mano. Sem upal, da bom zdržal, vendra ni šlo. Nekaj sem se upiral pa mi je hitro pokazl kje mi je mesto.

V obeh dirkah je bil 1. krog kar dinamičen. "3 wide, you're on grass..."

Glede boksov je mogoče smiselno vpeljati okno v smilsu, da moraš v bokse med "tem in tem" časom. To bi tudi onemogočilo taktiko boksov v 1. krogu. Morem pa izklopit zvok na telefonu v službi jutri....

EDIT: Čestitke pravzaprav vsem. Lepa dirka.

Uredil - markop
Link to post
  • B_U_R_I unpinned in unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...