Skoči na vsebino

Uradni serverji slo-racing.com


B_U_R_I

Recommended Posts

Vsi uradni serverji slo-racing.com imajo sedaj vključeno statistiko stracker Live timing. Celotna statistika je na voljo tukaj.

  • Časi krogov - če kliknete na posameznega voznika, vam prikaže malo bolj podrobno statistiko. Če želite, da vam izpisuje še bolj detaljne podatke, si namestite še aplikacijo ptracker (Download, Manual)
  • Splošna statistika serverjev - katere proge smo vozili, koliko kilometrov smo prevozili,...
  • Live map - iz menija izberete ustrezen server, da zamenjate progo, ki jo spremljate. 

V pripravljenosti je 5 strežnikov. Če ima kdo predlog za kakšno dirko, naj v ustreznem formatu ustvari temo v podforumu pa bomo postavili strežnik - odvisno seveda od razpoložljivosti strežnikov.

Še enkrat se želim zahvaliti podjetju anglicus.si, ki nam vse to omogoča.

anglicuslogo300px.png

Link to post

Fora je v tem, da bi moral ob vsaki spremembi konfiguracije serverjev it še v ini od strackerja spreminjat ime. Tega se mi pa definitivno ne da počet + ob vsaki spremembi bo verjetno pol nov entry notr in bo ratal vse dost bolj nepregledno.

Link to post

Matjaž, ja to razumem,  v mislih sem imel samo kratka imena, recimo: HL, FUN, CUP, potem imaš generalno in ne rabiš posebej preimenovat ...

Uredil - bofu
Link to post
Pred 2 urama , bofu je napisal:

Matjaž, ja to razumem,  v mislih sem imel samo kratka imena, recimo: HL, FUN, CUP, potem imaš generalno in ne rabiš posebej preimenovat ...

Vem, HL mogoče bi lahko preimenoval. 991 ne vem koliko dirk bo. BMW bom po koncu prvenstva moral tut spreminjat. Itd. Ostala 2 pa sploh ne vem kako bi poimenoval :) 

Link to post
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...