Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

..pa ne mi zamerit ostal bom pac tak. Se pa opravicujem ce koga nerviran...ni moj namen..samo petek pridem mal potecnart. Upam da ne rabim kakega dohtarja se ;)

minljivost je vedno bolj moj prijatelj. Poslusam in berem ko ljudje mlajsi od mene umirajo koli mene. Jaz nisem sploh se nikomur sheral moji passwordov na vseh kurcevih sajtih ...to bi moral v oporoki popedenat. Nisem sploh razmisljal o tem!

Uredil - AliBuggy
Link to post
On 12/15/2018 at 2:28 PM, B_U_R_I said:

Dobra ja....bolj sem imel v mislih sicer accounte od crypto borz, kjer je navkljub drasticnemu padcu zadnje leto se kar nekaj perja :)

Dejstvo je da danes kar velik del sebe predajamo na NET v taki ali drugaci obliki...nenazadnje se moj Steam account je nekaj vreden...skoda da bi sel v nic :P

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Začneš uporabljat kakšen servis kot je npr. LastPass ali KeePass, kjer so gesla shranjena in kriptirana. Potem pa s tem inactive account managerjem sporočiš geslo do krovnega LastPass/KeePass računa. Oz. omogočiš dostop do svojega gmail računa, s katerim si registriran na LastPass in KeePass in lahko na ta način narediš Password Recovery. V tistem spremnem pismu pa seveda napišeš navodila :)

 

Jaz sem imel včasih našteta vsa gesla v tem IAM, vendar ni to najbolj dobro z vidika varnosti. 

Link to post

TNX Murn..cist prevec new_age in easy :D

Nej najdejo floppy v zidu hise za sekretom, ko jo bojo podiral. Cist prevec jih crklam(o)..

Medvedje usluge, ker smo imel mi slabe izkusnje. Svet jih ne bo videl kot mi, nasa naloga pa je jasna...da se znajdejo in zazivijo v vsem svojem potencialu, kjer pa ni vec nase pristojnosti.

Doma gledat pri 30ih jih pa res ne mislim, ceprav bi jih po drugi strani rad...kr neki!

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...