Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

Leto 2020 je bilo po svoje konfuzno se strinjam. Rallyjasi to improvizacijsko sceno kar poznamo, bi lahko rekel, da je kaos nas milje...tam zazivimo ;)

Kakorkol zajebano jebeno 2020, smo prebredli. Caka nas nov cikel, recmo temu reset, kjer se lahko na napakah vsi ucimo in popravimo kaksen zajeb, ki smo ga naredili. Prepozno ni nikoli... je recimo zgolj, ko ti vikingi naredijo bloody eagla ..torej no fear for now :D

Jaz sem od pretklega leta kar nekaj dobrih stvari odnesel..ga pa ne stejem med prijetnega!

Vsem zelim eno bolj prijetno 2021. Decki, res ste prva liga in vedno vas bom podpiral z vsem kar je v moji moci! Ostanite kot ste in srecen in uspesen nov cikel vam zelim!

 

GG HF!

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo!

Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse to konzumirali oz. sprejeli. Dejansko je ta cas zdravstene krize, ki je je bila IMO ugrabljena s strani politicne elite dost dobra sola za vse.

Na tem forumu ne zelim delati razdora s politicnimi mantrami, ker to tukaj IMO nima kej delat zato bom tiho, si pa vseeno mislim svoje o efektivnosti trenutne vladi in mi ni lahko.

Vedno je cas za nekaj novega. Ce mene vprasas smo pocasi zreli, da se zamenja generalno celoten sistem (govorim o druzbi ne politicni usmeritvi, ki je zadnjih 30 let fail in boj med tem kater lobij bo bolj prosperiral)..sej ves tisto varianto, ko se ti doma odtok zamasi od vseh pocasi nalozenih nesnag. Kava, olje, lasje vse to se v odtoku naredi s casoma, ko se vse skupaj nalaga rata cep, ki pa  ga je potrebno potem nekako resiti.

Cevosan pomaga zgolj, ce si priden in to redno pocnes, ko se stvar zabije do faze ko tudi odtok vec ne funkcionira rabis profesionalce, ki imajo svoje metode..v nasprotnem primeru se ti voda nikamor ne premakne pa se vse skupaj smrdi :)

 

Sej smo si na jasnem..

 

 

 

....sam recem.

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

do sedaj si je pomoje vsak ze naredil svoj "mehurcek" zavestno ali pac po tekom slucaja.

Za mene, ki naceloma nimam dobrega mnenja o splosni populaciji, saj se mi zdi prevec egoisticna, niti ni neke zamere, bolj razocaranje.

Prosim vas, drzite se osnovnih preventivnih ukrepov, ker neglede kaj vlada dela zmedo z dneva v dan in nikoli ne vemo kaj in kako bo, dajte poskrbet zase in za svoje, s tem pa tudi da se bomo lahko vsedili v avto in ga spet malce poganli po kaksni avtocesti..morda spet proti Solkanu :D

 

 

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...