Skoči na vsebino

1. Rallye Monte Carlo (10.2. - 17.2.)


Recommended Posts

  • Odgovori 121
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Slo-Racing Dirt Rally prvenstvo se vrača v Monte Carlo na prvi reli sezone. Že lansko leto smo videli nekaj najbolj napetih bojev in odstopov, tokrat pa se bodo posadke pomerile na še višjih ni

Nič prekinjen, Fabijan je že prej umru, pa organizatorje ni baš brigal.

6. brzinc je prekinjen zaradi hude nesreče  Ovinek nazaj me je prineslo preveč pošrek v zid in ta me je odbil na drugo stran, kjer pa se je glih začel bet

Posted Images

Po začetnih težavah z nesodelovanjem Steam-a in posledično ponovitvijo prvih 3 etap je bilo prisotno nekaj jeze,kar je botrovalu temu, da sem mogoče hotel nekoliko preveč in rezultat je bil občuten s strani presekane gume nekje na polovici 4. etape :P  Skadil ene 10 sekund usput. Ker sem moral ponavljat je biu tud avto nekoliko bolj zmaličen kakor bi bil sicer in na prvem servisu tudi z izjemno ekipo mehankarjev ni zneslo popraviti vseh okvar. 2.dan. Sonček sije. Jeza je izginila. PuniM. Odpeljal solidno,nekaj napak je sicer bilo,a vseeno kar dober izkupiček.Ker pa je po odpeljanem drugem dnevu na mizo padla krvavica,bo moral 3.tekmovalni dan nekoliko počakat da se krvavička poleže ;) 

Link to post

Odpeljal danes do konca taktično ne prehitro, ne prepočasi. Zadani cilj, da ne poškodujem preveč avta, ker imajo mehaniki dovolj dela s popravilom ostalih stvari, ki se kvarijo, se mi je s pomočjo dobre nastavutve avta posrečil. Razen petih blažjih dotikov škarpe ali napluženega snega na ronu ceste, sem imel samo enkrat ob malo prepozno vzetem ovinku na SS12 situacijo, ki bi me lahko stala odstopa. Vendar je na tistem mestu naplužen sneg in avto sem (kot bob na ledeni steni) nekako prikrmaril nazaj na cesto. Drugače pa že od drugega servisa naprej avta ni bilo mogoče več 100% popraviti, vendarnič ni bilo po 90%. Veliko sreče še ostalim, ki še niste dokončali te dirke.

Link to post

Mi je uspelo odpeljat prvi dan. Glede na to kolk nč ne vozim zadne cajte je šlo kar dobro skoz, se pa pozna da je blo kar en par momentov mal sumljivih ampak je šlo vseen ok skoz... :)
Bomo pa še vidl kako bo šlo po snegu...sm skor sigurn da kšna napaka bo, k zaenkrt sm sam asfaltne dele vozu in bo zmankal cajta za kšn konkretn trening...pustmo se presenetit...

drgač pa še link prvega dne...sm posnev kar v enem kosu, če koga zanima: https://youtu.be/MZykjqArrCA

 

Link to post
pred 27 minutami, FiZik je napisal:

Mi je uspelo odpeljat prvi dan. Glede na to kolk nč ne vozim zadne cajte je šlo kar dobro skoz, se pa pozna da je blo kar en par momentov mal sumljivih ampak je šlo vseen ok skoz... :)
Bomo pa še vidl kako bo šlo po snegu...sm skor sigurn da kšna napaka bo, k zaenkrt sm sam asfaltne dele vozu in bo zmankal cajta za kšn konkretn trening...pustmo se presenetit...

drgač pa še link prvega dne...sm posnev kar v enem kosu, če koga zanima: https://youtu.be/MZykjqArrCA

 

Bravo, lepo si odvozil. 8)

Link to post

Zaključeno!  V 18. etapi (Vallee descendante) mi je za hip popustila koncentracija,tako da sem pozno zaviral,zamudil v zavoj,potegnil ročno pa gas do daske,a kljub temu opalil z zadnjim koncem v škarpo in guma je šla v tri pisane marjetice.Polovico etape brez gume pogumno naprej,ampak čas je žal neusmiljeno tekel cca pol minute predolgo,kakor bi si človek želel :P,potencialna R4 titula pa je ostala na škarpi skupaj z gumo [Jaoo].Do konca potem več al mn normalno naprej z eno napako,tako da ima @mare87 odprta vrata do zmage,pod pogojem seveda da si ne zaželi premočno malin,ki ravno zorijo ob vznožju Col de turini-ja ;).

To je to,se vidimo v naslednji vojni.

Uredil - Lojzze
Link to post

Sedaj pa res ne vem. Odpeljal sem mislim,da 9 ali 10. stage pa me je iz igre vrglo. Sedaj pa bi moral vse od začetka vozit. Mislim no,zakaj se stage ne shranjujejo. Za moje pojme je to malo smotano. Tudi na Dirt Rally strani ni nikjer mojih časov,kot,da sploh ne bi vozil. Svašta.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...