Skoči na vsebino

1. Rallye Monte Carlo (10.2. - 17.2.)


Recommended Posts

Fizika v2 za WRC je pršla v kompetu s finsko. Finska pa je bla pa vn dan al pa dva po končanem prvenstvu...se spomnem, k vem da sm še neki sprašavu kaj bi blo, če bi sred prvenstva pršu update. Ampak pol je pršu malčk kasnej in ni blo problemov... :)
In ja, s tem updatom in v2 so tud pokvarl asfalt...

Link to post
  • Odgovori 121
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Slo-Racing Dirt Rally prvenstvo se vrača v Monte Carlo na prvi reli sezone. Že lansko leto smo videli nekaj najbolj napetih bojev in odstopov, tokrat pa se bodo posadke pomerile na še višjih ni

Nič prekinjen, Fabijan je že prej umru, pa organizatorje ni baš brigal.

6. brzinc je prekinjen zaradi hude nesreče  Ovinek nazaj me je prineslo preveč pošrek v zid in ta me je odbil na drugo stran, kjer pa se je glih začel bet

Posted Images

Ja super je tale dirt, ni kej. Odpelam 7 prog, pa mi fukne ven steam error "server busy, can not handle your request"

Pridem nazaj v igro in lahko grem od zacetcka, pa se to se mi zdi z poskodovanim avtom.

To je brezveze. Torej tisti save, ki si ga nardis vmes se tudi zbrise. Ja cudovito ni kaj.

Volja mi je padla iz 110% na 10%.... ko vidim da je 23 prog in se mi to lahko zgodi gli pri koncu.

PS:

Sem s slabo voljo sel se enkrat in sem tam pr leseni ograjo v prepad zleto. RETIRED

Danke schön.

Uredil - m0LN4r
Link to post

...se mi v enem letu se ni zgodilo kaj takega. Enkrat je na rezultatih sicer failal upload na Racenet (mislim da glih ko so updajte spuscal gor), pa se takrat mi je rezultat uploadal kasneje. Eni pa imajo res "smolo" al pa samo slabo administrirano masino ;)

Kot sem zasledil, si (bil) na nezaneslivem (sosedovem) WLAN-u...to ni glih recept za zdravo udejstvovanje v MP spilih, sploh pa ne za robantenje pol cez spil ali sam ligaski sistem.

Je ze prav tako kot je (nacrtnoega abjzuanja lukn smo se ze vsi mal prenazrl)...to da je pa potem poskodovan avto, pa nisem bil sigurn...tko da tnx za info!

Ni mi pa jasn kako te je na sedmem stage-u fliknlo ven rezultat imas pa samo do druge HP. Praviloma bi moglo bit tko, da te na zadnji servis stage vrglo...torej bi ti moralo imeti vsaj HP4 se stet ce si peljal HP7, ker je na HP4 potem main upload na server in tudi legalen save&quit.

Link to post

Legalen save&quit se tudi zbrise. Sem tocno zaradi tega ekstra shranil, ko sem bil tam.

Najbolj mi pa ni jasno, kak lahko steam kr zapre igro ? Kr puf, niti mu...

HP4 se ne steje, kot receno, ker se vse zbrise vse do zacetka tudi ce shranis pa se ti kaj zafuka vmes.

Rezultat imam od druge, ker sem si rekel "pa ajde, gremo se enkrat" in ker sem bil pac slabe volje se je tudi na voznji poznalo in sem:

PS:
Sem s slabo voljo sel se enkrat in sem tam pr leseni ograjo v prepad zleto. RETIRED

Zdaj sicer nevem ce se sosedovemu modemu blede, ker tut v AC mi na vsake 10-15 minut ping nabije do 10.000 pol pa disconecta.

Nic si bom moral danes internet narocit, pa da vidimo. Lahko pa da se tle na druge serverje povezuje steam, kot doma doma.

Regio mam pravilno nastavljeno, to sem ze tudi preveril.

Jah nic. Kak je zdaj ko si Retired, si retired za celo prvenstvo ali ?

Link to post
3 minutes ago, m0LN4r said:

Jah nic. Kak je zdaj ko si Retired, si retired za celo prvenstvo ali ?

Retired si samo za Monte Carlo ...razen ce je Arne tako dobre volje pa te kako obudi od mrtvih...samo se bojim da tudi on, ceprav je zmozen vsega, tega ne more storiti ;)

 

Link to post

Saj jaz bi ze mel internet zdavnaj tu, ampak neomejeno lahko sklenem samo z vezavo za 2 leti (to pa ne morem naredit zaenkrat)

Mi preostane samo O2 internet z 300GB omejitvijo brez vezave ali pa 1&1 kjer moram placat 90€ za modem in priklucitev.

Nic, zaj sem se fiks odlocil, da magari reskiram tistih 90€ za modem.

Lp

 

Link to post

Škoda Molnar. Dvorezni meč je moj sistem, samo je potreben.

Save&exit je ene vrste soft save; deluje samo če zaključiš tam in potem drugič štartaš. Če se igra nepravilno zapre gre pa na checkpoint, kar je pa hard save in v našem primeru SS1. Nek kompromis med kaznijo in drugo šanso...

Mogoče bi bla opcija če zapustiš ligo in prideš nazaj, sam to je nefer ko boš s frišnim avtom začel in potem se lahko drugi začnejo zmišljevat razloge za restart.

Višja sila, predstavljaj si, da je odprlo glavo motorja/zlomil menjalnik, da bo lažje.

Link to post

Etola, tolk sem chatal tukaj, da je bilo treba preiti od besed k dejanjem in moj dragi volancek se je zalaufal DR pa tudi. Se pred tem sem ugasnil vse motece elemente, kot recimo chate in TeamViewer (prejsno ligo mi je sel spil v windowed mode, ko je TV pop-upnu, ko je zgoraj nekdo masino prizgal ;))

Jah kaj naj recem. Sem prvi dan odpeljal in upam da teammate @Lojzze ne bo jezen, ker nisem potreniral tko kot bi blo treba, sam ko enkrat nogice zasrbijo je tezko ostat hladen :D

Seveda sem zato placal davek! Na HP2 sem rikverciral, ker sem imel bliznje srecanje z ograjo in avto je sel seveda na ozki cestici posrek....na HP3 pa na dolgih spustih enkrat pri bremzanju motor crknu in sem zaradi izgube gripa obrusil desno stran do pleha PuniM!

Posledice so vidne tukaj, kar lapo nakazuje, da ce bom sel s tem tempom naprej bom v HP23 pripeljal nek neprepoznaven skupek pleha [Jel2]

2E908C8886F79396052CDF63D33FB1B4DEE218C2

 

Link to post

Lepa Aleš, sem te lovil, žal bolj klavrno začel drugo etapo, kjer mi je zadek zaplesal in odtrgal skalo, posledično je gume brusilo in tudi barve kar precej :), drugače zadovoljen, bo še dolg rally.

Link to post

Krasno odpeljano tudi na tvoji strani @mare87...ja dolga bo in ce se bomo vsi drzali nacel pravega sporta se hudicevo napeto. Tokrat sem sicer pozabil streamat, tako da naslednjic tudi jaz celodnevni potek uploadam, pa bomo pol mal analiziral in se pohecal na svoj racun...tko stvar naredimo se malo bolj zabavno, ker maline ce hocte ali ne, se v 23 stagih zal bojo dogajale ;)

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...