Skoči na vsebino

VRbaty plac


baty

Recommended Posts

  • Odgovori 40
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo mene ...kje ste vsi?..hehe... Počasi sem si štimal sobco za vr zadeve,predvsem pa uredil simulator in pa...... Predelal g25 menjalnik in dodal ramokovo ročno.Vse skupaj se pa d

Tko nekako to zgleda zdaj....... Simvibe z poceni basšerkerji sem dal pod sedež in stopalke..... Stopalke v3 so na popravilu Uglavnem se ubadam z piljenjem filinga na simulatorju!)Zaenk

Žal kot sam svoj mojster nisem uspel.LFS sem takrat uspel zalafat,in tisti dan se je premikalo......in to je bilo tud use.Probal dat ene šušte(vzmeti) spodaj,pa mi je leseni podstavk na pol prelomilo.

Posted Images

@baty

OK bom probal.Drugače pa dam kar v tuning center (capture MIN-MAX) bi moglo  samo nastavit.

SEm pa učera probal pCars in mle kar urilo od smeha je delovalo kontra (bremza  pa gas) naprej nazaj :D, Nevem zakaj AC dela normalno.

Link to post

Že  čutim vonj po zasmojeni plastiki:D

a2.jpg

a3.jpg

Drugi teden pa testiranja z motorčki,oz.kr glavno testiranje z igro.

Tako nekako bi rad,da bi delovalo.[wub]

ISTI TIP  dva posta nazaj.
 

 

Če motorkči ne bodo zmožni tega premikanja,oz.ne bodo zdržali dolgo(plastični zobniki)bo pač treba it na kaj dražjega[fbi].samo je cena za en motorček že okol 70-100€ eheheh

Uredil - baty
Link to post
  • 3 weeks later...

Evo mene.Kar veliko zajebancije,da bi se potenciometra razumela z motorčki.Rabil kr nekaj časa,da sem razumel program ardiuna,same nastavitve ,pa sam program simtools mi je tud vzel nekaj  živcev.

Sem kar na dobri poti sedaj.Testiram ne da bi bil  povezan s stolom,ker je bilo kr nekaj spodrsljajev in bi se lahko sve skupaj zvilo pa pretrgalo(so dobro svetovali)

 

 Z miško levo-desno ročno testiral gor dol delovanje motorčkov.Končno to deluje8)

 

ZDAJ POČASI PA RES TESTIRAT SAMO IGRO,in če bo"simulacija"uspela,sledi povezat motorčke s stolom,povezat mene na stol:D in upat da zdrži hehe:roll:

 

Uredil - baty
Link to post
  • 1 year later...

Baty, mene zanima kaksen cenovni rang je tale gibajoci sedez in kako je tole primerljivo (ce ves?) z Nextlevel, za katere sem slisal da so kul (pa ne vem ce so res...). Se pa vse tele zadeve zacnejo nekje pri 1.5k EUR pa navzgor...

Druga stvar ki me zanima je pa VR; o tem sem samo veliko bral, preizkusil pa le carboard + samsung gearVR; ampak ze na tem delu se mi zdi da zna biti "game changer". Kaksni so tvoji vtisi, v primerjavi z monitorjem? Sem pred kratkim ze na discordu spraseval glede na clanek ki je bil objavljen na racedepartment-u, pa ni bilo odgovorov.

Kaksno graficno imas in koliko FPS dosezes v VR?

Link to post
Pred 10 urami , Ramok je napisal:

E bravo(Bric :D) kar lepo dela ta stvar.

Ej posluši ki bi lohko pršu jst provt VR kšn dan (malo naših besed)?

Ramok, če imaš namen kupit, kar dej. Ne bo ti žal. Občutki so top. Je pa sigurno dobro prej probat, da vidiš kako se telo odziva. [ok]

Baty, drugače pa TOP [ok]

Link to post

Miha.........cena je 700 brez sedeža.,800 s sedežem......+150€ potni stroški.......pride cel ,zložen.

pc-spec: asus z170 progaming;cpu-intel 6600k 3.5 Ghz; gpu-asus gtx980ti;ram 2x8 gb ddr4 2800
ssd kingston ......

Imam OCULUS DK2,ki rabi 75 fps(1920-1080)4 leta stara tehnologija......cv1 rabi 90 fps...res.je 2160x1200

Je pa razlika 75 vr al pa 75 fps na monitorju.......ac imam na monitorju preko 200,na vr težko bi prišel prek 100......je pa fix na 75(DK2)

  Če si mahnjen na super grafiko z monitorja...boš zelo razočaran.....če pa ljubiš filing bit tam v okolju,bit kot v pravem avtu,boš zelo navdušen......

Grafično do enga metra je dih jemajoče.......v daljavi pa se barve ,detalji ,ostrina izgubijo.

Ramok....ja kmot....[it]

Danjel......a ti si nabavil vr al si takrat le testiral in je ostalo pri tem

 

Uredil - baty
Link to post
Pred 5 urami , baty je napisal:

Miha.........cena je 700 brez sedeža.,800 s sedežem......+150€ potni stroški.......pride cel ,zložen.

pc-spec: asus z170 progaming;cpu-intel 6600k 3.5 Ghz; gpu-asus gtx980ti;ram 2x8 gb ddr4 2800
ssd kingston ......

Imam OCULUS DK2,ki rabi 75 fps(1920-1080)4 leta stara tehnologija......cv1 rabi 90 fps...res.je 2160x1200

Je pa razlika 75 vr al pa 75 fps na monitorju.......ac imam na monitorju preko 200,na vr težko bi prišel prek 100......je pa fix na 75(DK2)

  Če si mahnjen na super grafiko z monitorja...boš zelo razočaran.....če pa ljubiš filing bit tam v okolju,bit kot v pravem avtu,boš zelo navdušen......

Grafično do enga metra je dih jemajoče.......v daljavi pa se barve ,detalji ,ostrina izgubijo.

Ramok....ja kmot....[it]

Danjel......a ti si nabavil vr al si takrat le testiral in je ostalo pri tem

 

Žal, je ostalo le pri testiranju. Rad bi prej OSW nabavil.  Je pa, kot je napisal Tomaž, med DK2 in CV1 je res velika razlika. Ostaja pa isti problem ostrine na daljavi.

Link to post
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...