Skoči na vsebino

iRacing FUN dirka


markop

Kaj in kje bi vozili na iRacing FUN dirki ?  

20 glasov

  1. 1. Kateri avto bi vozili ?

    • Cadillac CTS-V (free)
    • Skip Barber
    • GT3 avto
    • Mazda MX5 (free)
  2. 2. Na keteri progi (vse so free) bi potekala FUN dirka ?



Recommended Posts

  • Odgovori 68
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mam jest ene par credistov od prejšne sezone, ki jih lahko ponucam za par dirk.

Bom jaz hostal. Mislim, da se bo našlo nekje tistih 50 dolarskih centov.

Zadnje čase se pojavlja zanimanje za IR. V kolikor bi bilo dovolj zanimanja bi naredili eno FUN dirko. Zaenkrat bi rad, da se malo potipa, kdo bi se udeležil, kaj in kje bi vozili. Sam datum in potek

Posted Images

Na hosted lahko daš omejitve za SR in iR se mi zdi. Kot primer minimum iRatin = 3000. Tisti ki imajo manj, se na server ne morejo prijavit.  Prav tako se lahko omeji na regije s katerih tekmovalci prihajajo. Če daš da lahko samo Central-Eastern European, se lahko prijavimo samo mi ki smo iz te regije. SR in iR vpliv je na Hosted in uradnih Practice izključen. 

Meni je vseeno kateri avto/proga. Če bom mel čas, glede na postavitev datuma in ure, pridem.

Uredil - Paps
Link to post

Naredimo najprej MX-5 na Laguni Seci? Se mi zdi kar super kombinacija.

Če bo zanimanje takšno kot na anketi, lahko naslednjič naredimo še GT3 na Okayami.

Uredil - alkoro
Link to post

V primeru (približno) izenačenega rezultata bi bilo dobro izbrat "free" avto. Predpostavljam, da tisti, ki so glasovali za Mazdo nimajo GT3 avta. Kot sem že zgoraj povedal je tudi Caddy dobra in podcenjena zadeva.

Za progo mi je pa zanimiv rezultat. Jaz bolje vidim Laguno z GT3 in Okayamo z Mazdo. Ampak ok. Za prvo dirko bomo dali zmagovalno progo, za drugo fun dirko pa drugo uvrščeno progo.

Dejmo še malo počakat, da ne bomo beta testerji. Te dni bo verjetno prisel "service pack" :)

 

Uredil - MarkoP
Link to post

Ok,

Mazda - Okayama Full 
GT3 + Caddy (rolling start/multiclass) - Laguna Seca

Do konca leta, so vse nedelje že zasedene. Torej četrtek 24.? Isti teden je še official Mazda Cup na Okayami. Practice sessions everywhere...
 

Uredil - Gantar
Link to post

24. je predbožični večer. Jaz takrat sigurno ne bom vozil pa najbrž nism edini... Kaj pa torek 22.?

 

Prvo FUN bi dal Mazdo na Laguni - tako kot je izglasovano. Naprej bi lahko pa Okayama z GT3 + Caddy (pa še to samo zarad tega, ker je Caddy zastonj - drugače bi samo GT3). Koliko pa je razlike med tema dvema?

Link to post

Za hostanje bomo že zbrali. Burek me je danes stal 2€. Ni hudiča, da ne bomo za hosting dobili "donatorja" :)

Kaj za FUN dirko pustimo "marbles" na progi, ko prehaja session ? Alen in Domen bi znala kej povedat o temu iz endurance serij.

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...