Skoči na vsebino

SuperTouring - Splošna debata


Recommended Posts

  • kakšno imate hitrost interneta (download)? 120/4
  • koliko MB je preneslo? 50MB
  • se prenos kar sam od sebe ustavi ali javi kakšno napako? nehalo samo od sebe v FF...na istem file-u retry je potegnilo se ene 20MB in potem failalo...brez napake

V drugo je slo od enkrat takoj.

V nedeljo me je na Grobniku tako napihalo, da sem do danes bolehal, nakar sem se v pricakovanju vsedel v Vectro kot Lemmer, nastavil gretje ma polno in sel malo sprobat tale mod..

Opazil sem, da mi ce skacem v igro in iz nje (Alt-tab) ali pa dam restart race neha delovati FFB, dokler ne grem v options in spet malo posetiram settinge...se kdo?

Poleg tega imam pogled iz kokpita taksen da se bUh usmili...sem spreminjal tudi pozicijo sedeza do konca naprej pa ni dost boljse. Tako da navkljub prehladu raje vozim iz haube pa naj piha kot ce ;)

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=568164875

 

kaksen nasvet Knox majster?

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 125
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sezona predčasno zaključena, Brands Hatch GP odpade. Točkovanje se bo posodobilo v kratkem, vozili smo samo R1 na Knockhillu. Hvala vsem, ki ste aktivno sodelovali v ligi. Nekaj mescev  počitka,

Jest sm za. Nedelja zvečer je ok, za mene bi bli pon, tor, sre. tut čist ok. Na ta način bi lahko bolj stisnil koledar, da ne bo vse skupej do konc poletja 2016 trajalo? Čez poletje rado zmanjka časa

Gud njuuuuz! Moddanje (beri kopiranje) fizike nebo tako dolgotrajno kot sm mislu. Volvo je bil poskusni zajček, dans sm Fabijanu Laguno poštimau u tri potezama, v namene testisiranja. Še mal se b

Posted Images

U kurba ti je zategnil glavo, Buggy. :D

a6GfISD.jpgNtmNYu6.jpg

Tako mam jaz za najbolj racy občutek. Monitor mam 22 al 24, sej nevem.

Glede alt-tabbanja, na G27 nebi smel bit problemov ker pri meni jih ni. Probleme s tem ima pa @Tjaž Brelih, tako da lahko on razsvetli malo. Najboljši način za reset volana je, da greš tam v controls in klikneš Reload (Al neki tazga)... ti nanovo poštima volan in ne spremeni nastavitev. Drug kolega ima DFGT pa mu včasih na R2 crkne FFB, razlog neznan. :D

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

woohoo...Esmeralda je spregledala, mater sem ze mislil da so me arcnije zjebale :)

 

Ja imel sem resna 150 FOV...jebat ga, vsec mi je blo ker sem vse dal lahk na max, pa sploh gledal nisem kaj dajem bebec en :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...