Skoči na vsebino

Grobnik - 14.11.2015


Recommended Posts

pred 31 minutami, Matjaž Murn je napisal:

V nedeljo je laufal na: MB: MSI Z77A-G43 Z77 Socket 1155 | CPU: i5-3470K@3.2 GHz | RAM: 16 GB DDR3-1600 | GPU: HD Radeon 7870 2GB GHz Edition | SSD: Intel 330 120GB 

Problem je bil, da sem poleg AC serverja laufal še Assetto Corsa in Team Speak server.

Na testni dirki bo HW švohnejši, vendar bo namenjen samo za AC server in nič drugega. Specifikacij ne vem - naj pove @enjoyer83. Vse dirke prejšnjih sezon so laufale tukaj gor in ni bilo nobenih težav (GT3 in BMW Sezona 1) Pa je bil večkrat poln grid.

 

Na testno dirko se  prijavite tudi tisti, ki boste doma okoli računalnika, vendar ne boste mogli vozit. Samo toliko, da se povežete na server in avto pustite v garaži - za stress test bo dovolj - važno, da je čim večji grid.

Underclockan K procesor, what's up with that? :roll:

Link to post
  • Odgovori 35
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ups, datumi so me mal pohecal... v soboto sem skoraj sigurno v Čatežkih, pecam stare mame, tko da me ne bo 

Če bom prost, pridem. Če bom senna, pa ne.

Aha, načeloma je hw dovoljšen, vprašanje je stabilnost mrežna-cpu-ram. Jaz sumim windowse oz. kak njihov servis, ki se krega z AC server appom, konec koncev pa je lahko tudi server app namerno slabši, da potem Kunos malo služi z najemom namenskega AC hostinga.

Druga možnost je, da je nova verzija ACja bolj haklik na vse, zaradi 64bitnih "optimizacij"

No saj bomo vidli, grobnik bo šele dobro za testirat, ker ni official mapa v kolikor sem seznanjen. Jaz bi predlagal, da bi naredili še eno tretjo dirko, če bo volja  na SPA, saj je najzahtevnejša proga za komp, pa magari samo 5 krogov, da bi vidli kako se server obnese po več urnem loadu.

Lahko pa ignorirate moj post kompletno :)

- Aja pa winse dajte na high performance pa intelove varčne funkcije izklopit, pa razne C-states pa speedstep, tudi turbo nebi blo slabo, saj se gre za server, ne gaming mašino kjer je toleranca do napak veliko večja.

PS:
Mi lahko kdo, da en lep krog na Grobniku, ker še nisem vozil na tej progi. Tnx.

Uredil - m0LN4r
Link to post

Hvala za server in dober trening. Prva dirka je bila samovoz do cilja, kjer sem spremljal boj med Kurentom in Rožičem. Druga dirka se je začela dobro, kljub stiskanju v prvih ovinkih smo preživeli, se je pa nato odvila katastrofalno. Po krpanju kante sem se vozil v ozadju in predvsem delal trening kilometre.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...