Skoči na vsebino

DTM - 90s


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 74
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tor Poznan .............................................................................................. 15.11.2015  Snetterton .....................................

Ni problema, če te bo zmatrala ze prva preveč.   Manj komplikacij pomen 2 dirka 5min Q in to je to. 

Lahko tudi štejemo točke, bom informativno računal po vsaki dirki Točkovanje bo pa po starem f1 točkovanju: 10, 6, 4, 3, 2, 1

Bom pogledal, ko bom doma,... Pa poglej če si mel optimal grip naštimano na practice (100% grip server)... 
Prav tako so moraš izbrat pravo prestavno razmerje, ki je na 190e in e30 dokaj zakomplicarno (imaš 2 spremenljivki) in pa SOFT gume. 

Bom pred vsako dirko napisal v 1. post, kakšne so priporočene nastavitve za prestavno razmerje in gume, tako da ne bo ze tukaj prišlo do kakšnih sekundnih razlik.

Prav tako bi dal za vozit bolj izkušenim voznikom E30, ker se mi zdi dosti tezji za furat kot merc in Alfa. (ampak to bomo še vidli če bo šlo skozi :) )

Link to post

Soft gume bodo zdrzale celo dirko, tako da kar na SOFT treniraj in 100% grip.

Za mercedesa daj prestavno razmerje takole:

Gear SET 1
Final Gear Ratio 10/49

Pridobaj s tem prit vsaj na 1:43. 

Uredil - PEK
Link to post

Pod 40 bi bil vrjetno s sekveno, na H sem okol 41.0.  

42.5 ni slab čas, če računaš da najboljši dobijo še kilograme, bomo skupaj. ;)

Ni problema dottor, se mal potreniraj pa si zravn. 

 

Link to post

Ja še 5 sekund zbijem pa bo. Sicer me malo prehlad daje, tako da več kot 10-15 krogov ne morem odfurat brez da ne neham dihat, ko mi nos zabije (problem če imaš veliko nos) :( 

Tako da upam da naslednji teden se primem v roke in sprovam čim bolj čas zbit.

Link to post
Pred 6 urami , PEK je napisal:

Pod 40 bi bil vrjetno s sekveno, na H sem okol 41.0.  

42.5 ni slab čas, če računaš da najboljši dobijo še kilograme, bomo skupaj. ;)

jaz se nimam opcije H menjanika, pa se ta 42.5 je bil, ker sem prvi ovinek prepozno zlajfal kot ponavadi in sem cist drugac ovink vzel :D

Je pa zanimva proga za dirko, ker se hitro pri kaksnem bremzanju in downshiftanju zeznes pa dost siroka je. Zanima me tudi zakaj sem se moral registrirat na RD da sem to progo sploh dol dobil...a niso bile vse do zdej free download?

Link to post

Takoj ko bo prva dirka z M235i za nami se tudi jaz začnem pripravljati . Super je da ste delili par nastavitev da se začetniki na novi orogi ne bomo rabli med učenjem steze še ukvarjat z mehaniko in nastavitvijo avta .

Oni video stari pa tak ni besed kake lušte ti naredi . 

Link to post

Včeraj na hitro naredil par krogov. Glih za občutek. Dobra proga. Dinamična. Končno ena "nekomercialna" proga v nasprotju z Monza, SPA in ostala zveneča imena. Se vidimo po vikendu v Silverstonu.

Uredil - MarkoP
Link to post
4 hours ago, AliBuggy said:

Je pa zanimva proga za dirko, ker se hitro pri kaksnem bremzanju in downshiftanju zeznes pa dost siroka je. Zanima me tudi zakaj sem se moral registrirat na RD da sem to progo sploh dol dobil...a niso bile vse do zdej free download?

Ne vem glede racedepartmenta... Bom pa pri topicu vsake dirke posebaj dodal še URL proge, ki ne bo preko RD, da se folku ne bo treba registrirat. ;) (topic bo objavljen teden pred dirko)

 

1 hour ago, AliBuggy said:

a bo kaksen server za lagani trening danes postavljen, da nas bi bilo mal vec gor, pa kaksna starosta da pal linijo preplonkamo?

AliBuggy mislim, da bomo server postavili v začetku drugega tedna in povedali vsakič kdaj bo online za treniranje. Do takrat se namreč bolj posvečamo BMW 235i. 

Link to post

@AliBuggy - Na RD se je bilo vedno potrebno registrirat, če si hotu karkoli z njihove strani downloadat. Verjetno se ti do sedaj ni bilo potrebno, ker so bili linki do prog na kakšnih drugih strežnikih. Sicer je pa na RaceDepartment fajn, ker avtorji najbolj pogosto tja nalagajo proge in posodobitve. Tako lahko tam preveriš, če imaš zadnjo verzijo.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...