Skoči na vsebino

DTM - 90s


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 74
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tor Poznan .............................................................................................. 15.11.2015  Snetterton .....................................

Ni problema, če te bo zmatrala ze prva preveč.   Manj komplikacij pomen 2 dirka 5min Q in to je to. 

Lahko tudi štejemo točke, bom informativno računal po vsaki dirki Točkovanje bo pa po starem f1 točkovanju: 10, 6, 4, 3, 2, 1

Žal ne, ker sem četrtek, petek in sobota v društvu (Društvo ljubiteljev animiranih filmov, stripov in družabnih iger Animov - Izola) ;)

Bom pa več časa imel torek in sreda, kjer lahko tudi jaz postavim server in objavim tu podatke in se gremo malo lovit :D 

Link to post

Po tem disasterju v Sliverstonu (server problemi + destruction derby) sem šel kar v Poznan. Super proga in pravi balzam po Silverstonu. Alfo sem gnal malo okoli. Če kdo garantira, da ne zariba v 20 krogih bi kar to izbral :) Tam na high 1:45 high sem se ustavil po ~10+ krogih.

Link to post

Jaz bom zaradi "italo" simpatije vzel Alfo, če res ne bo prepočasna. Pa še neki nostalgije iz najstniških let se meša zraven. Občutek imam tudi, da ima kar precej tega "lift off" oversteera. 

Big Money Wasted ne vzamem sigurno, ker ga imam čez glavo iz BMW cup-a.

Link to post

Tukaj je pa zelo od konfiguracije proge odvisno al bo Alfa hitra, al ne. Na eni dirki sem Jankota (Mercedes) v dolgem, srednje hitrem ovinku prehitel po zunanji strani, da je lahko samo gledal, drugje pa z Alfo nisem imel šans.

Link to post

Zato pa imamo balast, da to izenačimo kolikor se da. 

R1 bo standing start

V R2 bomo vrjetno šratali eno kolono leteči štart, ker se bomo morali v prvem krogu razporediti glede na reverse standinge prve dirke! 

Uredil - PEK
Link to post

Jaz sem iz prehoda iz Alfe na Mečko (oboje na stock nastavitvah) pridobil skoraj 2 sekundi, ko sem dobil še dodatne nastavitve za mečko pa še skoraj 2 :P 

 

Pač mi mečka bolj odgovarja za moj stil vožje kot alfa (čeprav v RL vozim alfo), je bolj mehka, bolj precizna ampak je več dela z njo.

Link to post

Bomo probali, ker drugače morm potem dobit IDje za grid postaviti itd...

Lahko pa naredimo za R2 en superpole 1 krog kvalifikacij (z kg iz prve dirke)... 

Link to post

Danes v večernih urah bomo sprobali uradni server:
slo-racing.com DTM 90s (pass: slodtm90s)  

Lepo bi bilo, da se udeležite v čim večjem številu.

Dostopen bo tudi teamspeak server sloracing.ddns.net

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...