Skoči na vsebino

1. Tor Poznań - 15.11.2015


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 104
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kako ne bo v "uradnem" prvenstvu problemov in nesporazumov, če pa že v fun zadevi vsak na svoje vleče

Priprave na dirko v teku, fotograf je spucal leče, dirkalniki so pripravljeni za ostre boje.  

Obtežitve so ravno zato, da lahko voziš ob boku Bonči in Glavaču. Če ne drugega, se boste tako bolj navadili voziti ob bok in direkt za bumperjem. Če voziš z enim zelo dobrim vštric, obstaja ve

Murn men ni jasno kako ti tole vse počneš, pa še furaš BWM... :)

Je blo kr nekaj dela pred dirko poštimat kg, tako da samo srečo sm mel, da sm sploh dost benza nalil. Arko Q2 trajajo en hiter krog in ne 20min (kot piše), da boš vedel za drugič, če se ti je zato stran mudilo. :P

Bonča bi rabu ene 200kg dodatka očitno,... pa še srečo ima z random numbers... (ali je pa tale stran njegova) :D 
 

Rezultati bojo, ko pride murn domov do serverja. 

  • Upvote 1
Link to post

Za prvo dirko mi je še šlo, samo sm švicau ko konj... drugia sm pa setup komplet spremenil, čene ni zabavno, in se je drugače peljalo in sm meu probleme. BI mogu orng nadrkat tega BMWja.

Link to post

Dons dopoldan sm pogledal replaye in me je kr prjel, da bi takoj spet usekali eno ali dve :D Res noro. Edin 30kg je blo mal tumač zame. Sem bil pošten in odvozil Q1 na polno. Evo ti ga na, sem se takoj zredil :P Janko, hvala za trud, dobr si nas skup nabral.

Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...