Skoči na vsebino

Racerig Igralni plac - m0LN4r


m0LN4r

Recommended Posts

  • Odgovori 78
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz sem se dosti pogovarjal s takimi zelo hitrimi vozniki preko chata in so rekli tako: - sem se izboljšal, ampak sem potem na starem monitorju/volanu/pcju lahko bil isto dober.... tako da komu z

Plus to, da so že novi VR prototipi, ki bodo meli dva ekrana za globinsko ostrino očesa.... Damn, vedno bolj me mika, da bi še počakal leto ali dve, ampak to je vedno tak Kar se pa placa tiče, re

Pozdravljeni, ne tak dolgo nazaj sva z ingange bila pri silicijevi dolini sprobat Oculus DK2 pa smo rekli, da se tu prijavimo da bo malo več slovencov na kupu Jaz nisem baš neki hud simracer, ker sem

Posted Images

Jaz sem še iz quake 3 pa unreal tournament časov, pa lahko mirne duše rečem, da sta oba zadovoljiva Tvja v gaming načinu.

Ni več tak hudo, http://www.rtings.com/tv/reviews/by-test-results/input-lag
 

En velik plus pa je, da je tak velik TV uporaben tudi še za kaj drugega. 1080 pikslov pa je že na meji za +40" za monitor use

*Sosed ma 55" Sonyja 4K, pa sem bil včeraj gor fifo špilat... Zaključek = božansko

Uredil - m0LN4r
Sosed
Link to post
pred 6 minutami, zamex23 je napisal:

Ja js nimam 2015 tv-ja :D

Samsung LE52F96BDX (2007) - 30ms
Sammy LE40A786 (2008) - 30ms

Samy UE40B8000 (2009) - 35ms; neki takega je tale prvi
LG 32LD450 (2010) - 16ms

Sammy PS50C6900 - 18ms

LE32C450 - 16ms

Tak, da ja nekje tam od leta 2008 naprej majo vsi skoraj med 30-50 v "GM"

Link to post

Amaterji. Jaz sem si jugota kupil in ga dal na 4 čoke. Po vseh šipah sem si monitorje naštimal. PC je spredaj po havbo, ker je tam motor, kot mora bit. Zvočnike sem dal v izpust, ker tudi tam spadajo. Tako, zdaj furam na parkirišču zunaj na 4ih čokih. Edino kar rabim je malo daljši podaljšek za 220V, ker sedaj 2 štukam skupaj. Dež je tudi dobro simuliran. Če fanj lije celo kak kaplica noter pade.

 

Uredil - MarkoP
Link to post
10 minutes ago, m0LN4r said:

Samsung LE52F96BDX (2007) - 30ms
Sammy LE40A786 (2008) - 30ms

Samy UE40B8000 (2009) - 35ms; neki takega je tale prvi
LG 32LD450 (2010) - 16ms

Sammy PS50C6900 - 18ms

LE32C450 - 16ms

Tak, da ja nekje tam od leta 2008 naprej majo vsi skoraj med 30-50 v "GM"

Kako se refresh rate TVja vklopi v celotno zgodbo ? Če imaš refresh rate 30ms imaš nekje 33fps. Vse kar ti GPU več omogoči gre v nič potemtakem ?

Link to post

Evo tle je en primer: https://www.youtube.com/watch?v=7lUnaniMh34

Desni TV ima cirka 20ms več kot levi monitor, kar je zanemarljivo.
Gleda se pa tko, da ko timer laufa zadevo posnameš z kamero pa ko daš na pavzo (v  tem primeru, daš YT na pavzo) boš videl, da na enem
piše 7:020 na drugem pa 7:000 recimo.

Primer:

inputlag.thumb.JPG.e6eaf27da9eab6fe516a2

Levo vidiš, da se prekrivata 2in4 - desno pa 0in2 torej nekje 20ms razlike je na oko.

Uredil - m0LN4r
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...