Skoči na vsebino

4. Wales Rally GB (24.9. - 29.9)


Recommended Posts

ja mene tudi zanima ce bo to delalo kaksne razlike... na weekly je bilo pri update-u parkrat mala zmeda, kako bo v ligi je pa res zanimivo vprasanje, samo se bojim, da organizatorji ravno nimajo odgovora na to.

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 57
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz z motivacijo nimam težav. Za zadnji rally je bil bolj čas problem...za tiste, ki še ne veste...poročil sem se ta vikend.

Če pride dejansko do kakšnih razlik se pač ponovi dirko,da ni kakšnih krivic,grdih pogledov,negodovanj,zamer,obtožb,vojnega dobičkarstva,trgovine z belim blagom,terorističnih dejanj,3.sv.vojne...ali b

Tako. Prvenstvo je zaključeno. Hvala vsem udeležencem ter ekipi. Nekaj smo se naučili, malo je bilo treba improvizirati ampak mislim, da overall zadeva ni bila tako slaba. Igra je še v povojih, pravta

Posted Images

Če pride dejansko do kakšnih razlik se pač ponovi dirko,da ni kakšnih krivic,grdih pogledov,negodovanj,zamer,obtožb,vojnega dobičkarstva,trgovine z belim blagom,terorističnih dejanj,3.sv.vojne...ali bognedaj  da Murn dobi 2 točki več od Knox-a,ker to bi pa definitivno bila kaplja čez rob. :shock:

Link to post

2015-09-2600003.jpg

2015-09-2600008.jpg

Takole zgleda avto sredi osme proge in nato servis po tej končani progi. Še dobro, da razen nekaj malega grmičevja invisoke trave, ki sem jo pokosil v ovinkih, kjer se lahko brez večje škode seka, nesreče ni bilo. No, enkrat sem z zadnjim levim kolesom eno precej ostro bankino obrusil, vendar je guma ostala cela. Ke pa problem tale rally za motor, menjalnik, turbino in podvozje. Bo treba v bodoče malo prenastaviti menjalnik, da ne bodo obrati skozi v rdečem.

Link to post

Jst sm skoz...

Morm rečt, da ni šlo tku gladko ku na prejšnjih rally-jih... spin že na SS1 - na srečo je šlo sam kšne 5-10 sekund, SS2 me je mal pred ciljem na koncu tiste dolge ravnine odbilo z luže direkt prot gledalcem, na srečo je šlo za par mm mimo... :D SS8 zletu s ceste na travo - spet sreča da je šlo sam par sekund, podobno SS12... drgač pa recimo da je šlo kar ok... :)

Avto pa itak cev cajt pokvarjen... lučke so svetile brez da bi mev kakšn konkretn crash, servis je biu pa lih tolk da se je malenkost ublažilo vseskp in nč več... :)

Uglavnem pa vseeno kar lep in predvsem zahtevn rally... pa srečno vsem ki boste še vozil... :)

Link to post

Dve ure sm drkal dva stage-a offline pa še mi ni šlo - kljub @Simmonitijevi pomoči pri setupu... Pol sm pa reku - fuck it in šel peljat. Prvi stage še kolikor toliko OK - en spin takoj na začetku. Drugi stage sem se 2x na streho prevrnil. Tretji stage pa predrl gumo in mi jo je na enem hitrem delu pred ovinkom snelo s feltne - nepripravljen direktno v drevo in potem še v gledalce. 

Popizdil in rage-quital...

Link to post

Imam občutek, da se tisti, ki še niste začeli tega rallyja, bojite vozit, ker je pač spolzka podlaga in je izlet iz proge možen na vsakem ovinku. Nekajkrat sem malo testiral, kakšen čas dosežem, če ne vozim na polno, ampak zaviram precej prej, tako da greš skozi ovinek potem malo počasneje, brez ročne. In presenečen sem ugotovil, da je zaostanek za svojim najboljšim časom na nekje 3 minute dolgi progi samo nekje od 10 do 20 sekund, odvisno od konfiguracije, Zato tudi tule nisem šel povsem na "polno", ker FiZika lovit se mi ni zdelo smiselno zaradi za mene predobrih časov. Zato sem vozil z nekaj rezerve, s katero sem prihranil kakšno neljubo presenečenje, ki se hitro zgodi. Potreboval sem samo boljše čase od Darjana, da po točkah ostanem pred njim.

Poskušajte za trening odpeljati kakšno progo lepo z občutkom, brez pretiravanja in mogoče boste tudi vi presenečeni.

Aja, upam, da če bo v bodoče še kakšno prvenstvo, bo malo več servisov na voljo, oziroma bodo bolj pogosti. Tudi to sem stestiral in ugotovil, da kljub počasni vožnji (150% mojega normalnega časa) samo po asfaltni cesti v Nemčiji, nekje po 10 odpeljanih progah zasveti lučka za okvaro motorja.

 

Link to post

Sem probal. Ni šlo. Po HP1 že minuto in pol zaostanka (samo 15sek je bilo pribitka, pa enkrat zavrtel, tako da ne vem kje je tista minuta), HP2 pa zaključil pred ciljem. Mi je spet postalo jasno, zakaj sem hotel v WRC za to dirko.:|

Link to post

jaz pravkar koncal prvih 8 etap do servis stage-a. Do 4HP je slo se super, dokler se ni od nekje na cesti pojavil nek zagaman kamen/kucl, ki je zrihtal da sem poletel visoko v luft ...tako mocno da sem nebo gledal in potem tresk v gozd iz katerega sem se se nekak zribal ven, vendar s poceno gumo ter radiator lucko. Dajmo hitro repair (pa je sla minuta in pol se za to) ter z novoletno jelko naprej, tokrat malo bolj zadrzano. Kot sem opazil kasneje v HP6, zadrzanost niti ni bila namerna ampak je bil motor ze tako zgonjen, da sem dobil od kopilota po tem, ko sem ze nekaj casa poslusal "pssssssstttt" se sporocilo, "we're losing power"...wooohooo.

Avto na servisu zgleda sedaj takole:

2015-09-2800013.jpg

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...