Skoči na vsebino

4. Wales Rally GB (24.9. - 29.9)


Recommended Posts

  • Odgovori 57
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz z motivacijo nimam težav. Za zadnji rally je bil bolj čas problem...za tiste, ki še ne veste...poročil sem se ta vikend.

Če pride dejansko do kakšnih razlik se pač ponovi dirko,da ni kakšnih krivic,grdih pogledov,negodovanj,zamer,obtožb,vojnega dobičkarstva,trgovine z belim blagom,terorističnih dejanj,3.sv.vojne...ali b

Tako. Prvenstvo je zaključeno. Hvala vsem udeležencem ter ekipi. Nekaj smo se naučili, malo je bilo treba improvizirati ampak mislim, da overall zadeva ni bila tako slaba. Igra je še v povojih, pravta

Posted Images

Saj ni tako hudo, še posebej, če imaš na voljo nastavitve za avto. Huje je, če tega ni in si primoran vozit na default. Sodelujem v eni ligi

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/33/dirt

kjer je vsak teden 16 etap po različnih lokacijah, brez nastavitev in brez servisov. Ta teden je na vrsti Pežo Maxi in s precej rezerve,

da ne bi crknil motor, ali izletel s proge in nepopravljivo poškodoval svoj avto, sem ta trenutek še vedno na prvem mestu. Vendar pričakujem,

da me najboljši še prehitijo v teh dveh dneh do konca.

Naštelaj podvozje in diferencial in gas.

Link to post

Fas bump pomehčat spredaj, pa fast rebound konkretno stršat, da ne vrže nazaj v zrak. Men ibiza sam na enih 2h skokih skoči nazaj, drugače pa požira zelo dobro. Žal pa je v prvih 8 stagih požrla še marsikaj. Če se slučajno sprašuje kdo zakaj je avto tak, je razlog toča.

I4zwuTE.png

Link to post

... tko to delajo PROji! Ce ni casa....pac vzames "malino" za s sabo in na cilju v miru pozobas...pa recte, da mi nismo ekolosko osvesceni, ker maline popedenamo ze na samem izvoru in ni vmes prisotnega nic nepotrebnega transporta...vcasih ni transporta naprej vec sploh moznega :lol:

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Vprašanje organizatorjem... :)

Baje da bojo s tanovim updatom spremenil fiziko pri večih skupinah dirkalnikov (2010 med njimi, F2 še ne) http://blog.codemasters.com/dirt/09/dirt-rally-road-book-250915/
Glede na to da bojo tud lestvice rezultatov tastarih verzij brisal, je vrjetno dost razlike da se cajtov ne da primerjat.

Uglavnm zanima me kaj se bo nrdil v primeru, če slučajno update pride pred torkom in do takrat vsi še niso odpeljali?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...