Skoči na vsebino

Prenova portala


Recommended Posts

Res je, če ni ikon oz. je default, je razlika bolj očitna, ker tisto default ikono pobarva z temno modro. Slik pa ne moreš pobarvat temno modro ... Žal teh parametrov ne morem (na enostaven način) spreminjat.

Se pa vseeno kar precej dobro vidi, ko je nekaj neprebrano - tudi tekst je odebeljen...

ROIMNE1.png

Lahko spremeniš v enem CSS fajlu vrednost transparence za prebrane podforume, vendar vpliva tudi na default ikone.

Sem se malo poigral z nastavitvami, zgleda nekako tkole:


WgukuCv.png

Link to post
  • Odgovori 180
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Portal je bil zopet malo osvežen Na vrhu se bohoti tudi nov logotip. Vsem verjetno ne bo všeč - upam, da bo vsaj večini

Forum je šel iz ocene 20% na 90+    

Matjaž, ali je možno kam fliknit koledar, kjer bi bilo razvidno, katera dirka v kateri igri je na sporedu.

Posted Images

Ni problema @Matjaž Murn.

Sem pa sedaj dobil obvestilo, da si me omenil v temi:

Matjaž Murn mentioned you in tema: Prenova portala
 

Tako, da če bo še tukaj kaj - # te je omenil v temi: #

 

Je pa res, da omenjene platforme sploh ne poznam kako je ker mi je ena druga ljubša (phpBB). Je pa verjetno res, kot praviš če ni ločen backend od frontenda bo treba kar lepo gruntat kam gre kaj :(

Link to post

Evo še nekaj našel :)

Te zvezdice, ki so ponekod poleg teme še piše Featured ter Pinned

 

Pa recimo pri tistih, ki imajo podpis je na desni strani x Ignore signature perferences

 

Upam, da nisem tečen ker sicer itak ne vpliva na delovanje ampak ti pač pomagam, če kaj najdem da veš kaj še prevest :)

Uredil - DarkSide
Link to post

Evo ravnokar še tole: # liked prispevek v temi: #

pa mogoče pri # vas je omenil v tema: # da se spremeni v vas je omenil v temi. Pač bolj slovnično čeprav me ne moti ;) Drugače pa zgleda da je vse prevedeno.

 

Bom pa javil, če še kaj vidim :)

Link to post
%s vas je omenil v %s: %s

In tadrugi %s je v enem drugem prevodu, kjer lahko sicer spremenim iz "tema" v "temi" ... ampak potem bo povsod "temi" namesto "tema". Tko da to je mail fail... Žal.

Link to post
  • 2 weeks later...

cist tako me zanima zakaj search engine ne najde pod kljucno besedo "donacija", "donate" nic informacij, kjer bi se lahko doniralo. Sem potem "rocno" nasel, samo vseeno ni treba tega filtrirat v enginu ;)

 

Za vas trud pri prenovi in za zanimive vsebine/informacije ter dirke si zasluzite tudi z moje strani nekaj. Doniram.

Link to post

@AliBuggy - Search engine je vedno slaba plat vseh forumov na katerih sem jaz sodeloval. Bolj kot iščeš - slabše je. Tako je očitno tudi s tem našim :(

Pa še enkrat - hvala za donacijo!

 

Kako bi ocenili prenovo portala po enem mesecu uporabe?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...