Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

 

Isti avto.

 

 

NWEEE...pa zakwaaaj?!? Jaz imam Pegija na pol upgrejdanga pa bolj mi lezi kot Ibiza..ne morem zdej it novga pedenat da bom z Gantarjem v ekipi ;)

 

resno no...zakaj pa je ta restrikcija za ekipe?

Link to post
  • Odgovori 77
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, sam v realnosti majstri odvozjo x2 kilometrov. Razn Kubica, on odvoz tok kot mi, če ma dobr dan.

Po eni strani govorite, kako je preveč "resno" s tem točkovanjem, ekipami itd., po drugi se pa sekirate če bo kdo goljufal in stisnil restart. V zadnjih prvenstvih opažam da (večinoma) novincem hodi

To pomen, da bo serviral le nasprotnik. Igrata na tri dobljene sete..

Ker pol ni fore. Kot moštvo zagovarjaš svojo znamko avtomobila. Če ima vsak posvoje potem ni fore moštva a? Pusti ti zdaj ta vikend šport pr nas ko je Janko Racing Team in ima on jugota, negov kolega polota tatret pa plato pira. Se gremo zaresno mi to. Sej tudi u GT3 prvenstvu so mel iste dirkalnike.

Drugače imaš upgrejdan avto u par urah, res ni tok hudo.

Link to post

mah ne...bolj zabavno bi bilo vseen da se ne drzimo tako IRL pravil in se stvar naredi bolj na FUN.

Jaz bi kar za isto klaso pustil da se folk poparcka, ostale, ki pa se niso sami bi pa kar nasilno poekipiral...pa je pol se en faktor zraven ko bi en druzga mal prganjala da se ekipno kej naredi...NWM no....a sploh bo pol kaksna ekipo ce je tak pravilnik..tud ce je ena ali dve nima smisla ...al kaj?

Link to post

Domen in Arne sta si tak način tekmovanja zamislila. FUN je bila prva liga, tokrat pa bo malo bolj zares...

 

Cel kup predlogov in prošenj smo videli že v BMW prvenstvu, ampak tega ne toleriram več, zato ker nekomu nekaj pač ni všeč in bi naredil malo po svoje ...

 

 

Kdor želi vozit, naj se prijavi, kdor ne - pač ne.  Basta.

Link to post

 

Kdor želi vozit, naj se prijavi, kdor ne - pač ne.  Basta.

 

zmenjeno pol...jaz sem sicer razumel, da se se vedno sprejema predloge, vsaj tako je bilo spisano:

 

V primeru težav/pripomb/predlogov/pohval pišite na uradni forum

 

 

Ce pa pravite da je to basta in ni toleranc pac bodi tako.

 

Knox in Gantar, da se ne bomo narobe razumel, cenim vajin trud, sem zelel samo predlagat dolocene stvari, ki bi za moje pojme popestrile prvenstvo. Brez zamere in uzivajte.

Link to post

Ali, je čisto prav da predlagaš. Murn ma poln ku*** predlogov. Samo moraš vedet da jaz imam neko sliko in vizijo v glavi ki jo vam poskusim ptedstavit. Ekip naj sploh nebi blo ampak sem vztrajal naj se naredijo. Zakaj? Za vas. Maš kolega in zato, da se nebi počutila ločena sta v ekipi. To smo omogočil. Ampak zamisli si ti ekipo, ki ima v skupnem interesu popeljat znamko in sebe na stopničke. Mata enake avte mata enake kombinezone itd. Sej si komot lahko privat. Ekipo smo samo zarad fun factorja dal notr, ampak če so že, naj bojo tako kot se zagre. Bojo tut točkovane tko kot se za gre in en si bo mogu uzet čas da to nardi. Tudi ko sm izdelal urnik za Monte Carlo sem porabil najmanj 3 ure, da sem pretehtal kako pa kaj bi, da bi najlažje predstavil realno različico letošnjega programa.

Drugače pa hvala za tista vprašanja prej, bo pravilnik popravljen, tam kjer so nejasnosti.

Link to post

Nekaj me zanima, če bodo morda dodali v igro še kakšno progo ali se bo tudi nove dodalo v to prvenstvo? Pa glede ekip,če bi kdo želel furati z menoj z Fiesta WRC se lahko pridruži in se dogovoriva za ime ekipe. Kako to v realnosti poteka ne vem,saj sem vedno mislil,da furajo vsak za sebe. Drugače pa se mi zdi,če bodo ekipe bo imel organizator hudičevo več dela,kot pa če bo vsak za sebe vozil. Ali se morda motim. Sicer pa Organizatorjem želim veliko sreče pri izpeljavi tega prvenstva.

Link to post

Ali, je čisto prav da predlagaš. Murn ma poln ku*** predlogov. Samo moraš vedet da jaz imam neko sliko in vizijo v glavi ki jo vam poskusim ptedstavit. Ekip naj sploh nebi blo ampak sem vztrajal naj se naredijo. Zakaj? Za vas. Maš kolega in zato, da se nebi počutila ločena sta v ekipi. To smo omogočil. Ampak zamisli si ti ekipo, ki ima v skupnem interesu popeljat znamko in sebe na stopničke. Mata enake avte mata enake kombinezone itd. Sej si komot lahko privat. Ekipo smo samo zarad fun factorja dal notr, ampak če so že, naj bojo tako kot se zagre. Bojo tut točkovane tko kot se za gre in en si bo mogu uzet čas da to nardi. Tudi ko sm izdelal urnik za Monte Carlo sem porabil najmanj 3 ure, da sem pretehtal kako pa kaj bi, da bi najlažje predstavil realno različico letošnjega programa.

Drugače pa hvala za tista vprašanja prej, bo pravilnik popravljen, tam kjer so nejasnosti.

 

 

ma ja Knox jaz te cisto razumem kaj zelis doseci. Zal trenutno manjka do avtenticnosti DR prvenstva en zelo bistven element in to so restarti, ki jih ne mores kontrolirati. S tega stalisca, je iskanje vseh drugih vzporednic z realnim Rally dogajanjem malce nehvalezno, ker potem vsa stvar, za katero ste se tako trudili zvodeni. Sam toliko, ne vzemi to kot kritiko...zgolj moj od vecjih pomislekov...trenutno nastavitve serverja v ligi ne nudijo dovolj opcij, zato se mi zdi zdej zapenjat na malenkostih kot so "must have same car" ekipe malce nepomembno. Ce bi bilo res vec ekip, bi dodalo prvenstvu se dodaten layer k celi stvari...tako pa mislim da se boste tezko pomachal po ekipah z istimi avti.

 

Ampak ja, ce se bo izkorisal instrument restartov so tudi ekipni boji brezveze, pa naj bo ekip kolkor ces. Ewo zdej pa res ne bom vec najedal, ker zelim da prvenstvo rata kot ste si zamislili. BTW: ima kdo namen vozit Stratosko?

Link to post

Nekaj me zanima, če bodo morda dodali v igro še kakšno progo ali se bo tudi nove dodalo v to prvenstvo? Pa glede ekip,če bi kdo želel furati z menoj z Fiesta WRC se lahko pridruži in se dogovoriva za ime ekipe. Kako to v realnosti poteka ne vem,saj sem vedno mislil,da furajo vsak za sebe. Drugače pa se mi zdi,če bodo ekipe bo imel organizator hudičevo več dela,kot pa če bo vsak za sebe vozil. Ali se morda motim. Sicer pa Organizatorjem želim veliko sreče pri izpeljavi tega prvenstva.

 

Se bo dodal seveda. Že če bi za MC dodal kakšno novo bi jo not butnu takoj.

 

Ali, vem, da ni možno kontrolirat tistega. Jaz tega pač nebom delal, če kdo pač nemore brez, je mentalno mal pobremzan in bo pač uporablal. Sej čez eno leto ko bo igra v nekem dobrem stanju in se bojo take reči poštimale, lahko pridejo vsi heroji še enkrat peljat brez izkoriščanja, pa se hitr vid kolk je ura.

Link to post

 

Ali, vem, da ni možno kontrolirat tistega. Jaz tega pač nebom delal, če kdo pač nemore brez, je mentalno mal pobremzan in bo pač uporablal. Sej čez eno leto ko bo igra v nekem dobrem stanju in se bojo take reči poštimale, lahko pridejo vsi heroji še enkrat peljat brez izkoriščanja, pa se hitr vid kolk je ura.

 

mah ja Knox...to si lepo povedu in se strinjam s tabo, upam da se bo vsaj mal prijelo, ker to neizenaceno stanje potem nekako pokvari izkusnjo...you get my grip.

Link to post

Škoda da ni B grupe. Se mi zdi, da te kište, vključno z 2010 nikamor ne grejo, slabše kot moj dizl v real lajfu, da ne pomislim na avte,

ki sem jih imel pred 25, 20 leti (Kadett GSI, Ford RS Turbo, Nissan 200 SX), ko je bil bencin zastonj, ceste prazne in brez radarjev.

BTW, če kdo vozi MINI Countryman Rally Edition, bi lahko bila ekipa.

Link to post

Škoda da ni B grupe. Se mi zdi, da te kište, vključno z 2010 nikamor ne grejo, slabše kot moj dizl v real lajfu, da ne pomislim na avte,

ki sem jih imel pred 25, 20 leti (Kadett GSI, Ford RS Turbo, Nissan 200 SX), ko je bil bencin zastonj, ceste prazne in brez radarjev.

BTW, če kdo vozi MINI Countryman Rally Edition, bi lahko bila ekipa.

 

 

woohoo, vsecno. Jaz sem se kalil na AR Alfetti 78" zadi pogon in 110KM, pol pa takoj presaltal na VW hrosce...zdej sem pa spet na 210KM FWD.

 

Kar se tice pa prvenstva, Grb bi bila res zanimiva, ce nebi bilo restov, ker bi bil to res en hud filter. Tam ni zajebancije, kakor si si zastavil tako bos pozrl...ce gres na zmago reskiras, ce gres na cas spekuliras...ker pa resetov ne mores kontrolirat se vsa ideja podre.

 

Drugac pa vidim, da delas zelo dobre case na weekly, monthly in daily...respect!

Link to post
  • Domc unlocked this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...