Skoči na vsebino

mancSLO server


mancSLO

Recommended Posts

  • Odgovori 233
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo zaključeno tole danes. Hvala  za udeležbo in fer vožnje. Rezultate dobite na ZS. Zdej pa na eno pivo. Res je kar dolga. Bi moralo bit nad 20 udeležencev, pa dve različni klasi, da bi bilo več

Ekipe so prihrumele na Nizozemsko brez vsake predhodne rezervacije terminov. Nekako se je Dizel Race Teamu uspelo med prvimi zjutraj spraviti na stezo. Pritiski ostalih ekip na ogrado so bili tolikšni

Sreče in zdravja v 2017 vam in vašim...

Posted Images

Evo zaključeno tole danes. Hvala  za udeležbo in fer vožnje. Rezultate dobite na ZS.

Zdej pa na eno pivo. Res je kar dolga. Bi moralo bit nad 20 udeležencev, pa dve različni klasi, da bi bilo več dogajanja. Ampak to pride še.

Za letos sem z postavljanjem dirk ipd. zaključil, ker se začne veselo na delo jutri.

Drugo leto pa spet kaj odpeljemo.

30d84125c1.jpg

Link to post

Hvala za server in odlično dirko . Res sem užival . Na takih eventih se res ogromno naučiš . Za tisti res popoln filling bi nas res moralo biti nekaj več pa 2 klasi avtov . Ampak za manj izkušene je to to . Edina napaka ki sem jo naredil je to da nisem menjal gum med postankom . Do postanka z praznim tankom so še nekak držale , z polnim keslom pa sem zgubljal na začetku po 2 sec in na koncu 4 . Vse je bilo treba spremeniti , linije , zaviranja vse nora izkušnja . V novem letu šeeeeeee .

Link to post
Pred eno uro, MarkoP je napisal:

Počasi bo Marjanu potrebno naredti "status upgrade" iz zaslug....

Marko, organizatorjev je čisto dovolj. Šoferjev je premalo, pa obveznosti pa to. Bom jaz kar za poflikat kdaj umes kaj naredil. En GT3 v iR je še v planu Januarja :shock:.

Link to post
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...