Skoči na vsebino

3. Monza - 4.1.2015


Recommended Posts

Tudi jaz bi se zahvalil Apatu. Blokiral v prvi polovici dirke, ko se je odvrtel stran, pa tudi drugič proti koncu mu ni uspelo pogruntat kaj pomeni zaostajati za krog. Bump ni bil nameren, žal mi ga pa tudi ni. Ne bom se cijazal za tabo 5 krogov, da pogruntaš kje si :)

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dirka mešanih čustev, bom začel na začetku   Q: Uspel mi je soliden krog z nekonkurenčnim Mclarnom (imel sem občutek da je podobno kot da bi prišel na dvoboj pištol z nožem, saj veste, Indiana Jone

jaz bi rekel tako, dirka se lahko ponovi, rezultati ostanejo današnji, ko jaz al pa kdo drug nebo mogel naslednjič, oz. bo imel težave z netom pcje itd..... tud ne bomo ponavljali, dobro se je vedlo k

Heh, moje prve pike. Pa vseeno nisem čisto zadovoljen  [Joj] , ker sem zaradi brezveznega izleta iz ceste mesto prepustil Pavšku. Ne vem točno, za kaj se je za krog zaostalemu Primožu Roškarju toliko šlo. Morda je mislil, kako je hiter ker se mu od zadaj nihče ne približa. Vzrok je bil ta, da je zaradi neta ali ne vem kaj, skakal po stezi 20m naprej in nazaj (samo on).

Sedaj pa na pivce za moje prve pike in za naš Dizel team. [dance] 

Link to post
Deli na drugih straneh

Hmmm, malo sem zmeden. 42/42 krogov + 1 lap behind in se dirka zame kr ni kočala. Bi moral še en krog peljati?

Drugače pa nora in napeta dirka!!! Je pa čas da Kunos implementira zastave, ker enkrat me je Trošt presenetil iz zasede v zadnjem ovinku.

 

Opravičilo vozniku bmwja in Selčanu (prepozno zaviral).

Link to post
Deli na drugih straneh

Štartal iz zadnjega mesta s pipanom, en ob drugem sva se prebijala do 10ga mesta odlična dirka brez nesreč nato pa pipanu nekaj feiizne meni pa v 14ih krogig spet net resetiralo -.- upam da do naslednje popravim net in reinstalliram ac ... čeprav sem vozil samo 14 krogov so bili odlični :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Neuradni rezultati.

 

Dobil sem nekaj predlogov za ponovitev dirke. Kaj menite ostali? Če želite bomo dali na glasovanje. Za ponovitev mora biti vsaj polovica danes udeleženih. Da vidim, če je sploh interes. Ponovitev bi bila 18.1.2015, ker je ravno na polovici do naslednje dirke.

 

Zame je bila precej monotona dirka. Pred prvo šikano sem v ogledalu zagledal kako mi Bonča kaže rit in se približuje s polno hitrostjo, zato sem odpeljal kar malo naravnost, da ga ne bi fasal v bok. Nato hotlapanje do konca.

 

Moram rečt, da se nekateri super umaknete, ko sem prehiteval za krog. Nekateri malo manj super. Če želi kdo replay, ga imam jaz. Verjetno je samo druga polovica dirke (540MB)

Link to post
Deli na drugih straneh

Na Q presenečen nad hitrostjo, glede na malo treninga in svoj setup :D (ki bi včasih verjetno bil default bolš :) ), postavim dober cajt in P3 za Murnom in Bončo.

 

No potem pa race. Na štartu očitno Bonča zalagal in vsi vemo kaj je blo. Razen Murna mogoče, ki je bil takrat glede na tempo že v drugem sektorju [ok] . Kar se tiče tega, mislim da kdor ima med Q ping nad neko določeno vrednostjo, nima kaj iskat na dirki. Že tko je dost adrenalinsko v 75 minutah... No začnem dirko v izi, padem na P6, ampak glede na to da sta bla 2 mclarna spredaj z obveznim postankom, sem bil dost sigurn da lohk končam na stopničkah. Po par krogih je blo še nekaj vrtenj pred mano, prvo mislim da Trošt in Bonča, potem pa še Eržen(?) in (?). Tko da kar naenkrat P2. Murn je bil takrat že ene 20s spredaj, zadaj pa Fabjan in Trošt. Razdaljo sem uspel držati na cca. 5s kljub temu da sem spuščal gas na koncih ravnin - ker BMW s polnim tankom v Monzi zmore 40,5 kroga :twisted:  In glede na to da ni številčno nikjer videt kolk benza je v rezervoarju, sem taval v temi do konca dirke, čeprav prepričan glede na "izi" dirko, da bo zdržalo. No potem v enem 25. krogu me zanese, in ko sem avto ujel, nesrečno prileti v mene moj team-mate in obarva avto in razbije šipo. Volan na srečo še vedno naravnost. Ene 8 krogov pred koncem pa se začne hitro približevat Zokid Selčan - cca. 1,5 sekunde na krog. Zračunano bi blo lih prav... če nebi v petem krogu pred koncem zasvetila lučka za bencin :twisted:  Jest pa brez kantice :D No 2 kroga pred koncem sem popolnoma popustil, in upal na P3, do katerega sem imel še 12 sekund. Na srečo je krvavo rdeča lučka zdržala do ciljne črte [champ]  P3!

 

Aja še to, backmarkerji, pa jeb****, če se ti ne gre direkt za končno pozicijo, kako lohk se me lotiš prehitevat? In še lag, da ko sem hotu izkoristit zavetrje bi se še razbil skor. Ne vem kdo je bil, ampak itak velja za vse.

 

Ok, nima veze, zanimiva dirka, komej čakam naslednjo :D

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: solidne glede nato, da sem komaj spoznaval progo in štelal set P 13

 

R: pred mano na štartu  zaspal nekdo in ga komaj odvozil, brez da bi naredil štalo, počasi v prvo šikano in z nekaj sreče prišel na P 9  dokler nisem v 3 krogu naredil male napake in jih je kar nekaj šlo pred mene. Nekaj časa vozil na 14 in počasi dohiteval voznike pred mano, nekaj smo se dajali, nekateri so sami šli po svoje in prilezel na p5, dokler nisem 2 kroga pred koncem naredil začetniško napako in se zavrtel, na koncu P7, kar tudi ok, glede na to da ni bilo nič treninga.

 

Dirka je bila korektna in fer, vsaj kaj se glede mene in moje okolice tiče. Je pa mene tudi tota blue flag zajebala, ko je kao prišel za mano Murn, mu dam plac za varno prehitevanje in se mimo mene Trošt odpelje, še sreč da si je pol sam zadal smrtni udarec, da je bilo mesto pridobljeno nazaj [wall]  

Link to post
Deli na drugih straneh

Za mene odlicna dirka vedel sm da imam dobr tempo, z grco sva imela dogovor ne pipaj :D bravo domen,lepa furca 1x ti pred menoj 1x jz pred teboj pa narekovala sva si tempo.Jah kaj nej recem,kot da probam se 1x naloziti samo igro.Na cilni ravnini freez ter voznja do boksov brez gume,probal gumo menjat ker vzmeti so bile vredu,a zal to ni popravilo moje situacije!

 

 

Glede same ponovitve dirke sm ZA! Če pac ostane tako kot je pa tud vredu.

Link to post
Deli na drugih straneh

jaz bi rekel tako, dirka se lahko ponovi, rezultati ostanejo današnji, ko jaz al pa kdo drug nebo mogel naslednjič, oz. bo imel težave z netom pcje itd..... tud ne bomo ponavljali, dobro se je vedlo kdaj je dirka in si si lahko postimal net pc itd......, kdor si ga ni si je pač sam kriv za nastalo situacijo. Ne bomo terminov zdaj spreminjali ker ima moja doma menzo naprimer  [Jel2]

Link to post
Deli na drugih straneh

Jest bi pa Imolo ponovil. ko mi ni šlo  [jezik12] .

Ali je kdo brez dolivanja goriva odpeljal?

 

Ps.: sem se pa nasmejal, ko je na chatu nekdo zapisal: Mclarni, prej žlajfat. Pozabil je še: mercedesi, ne do konca gas tišat, hehehe...

Link to post
Deli na drugih straneh

Dirka mešanih čustev, bom začel na začetku :)

 

Q: Uspel mi je soliden krog z nekonkurenčnim Mclarnom (imel sem občutek da je podobno kot da bi prišel na dvoboj pištol z nožem, saj veste, Indiana Jones scena :D). Imel sem še vsaj pol sekunde, a sem oba zadnja poskusa povsem zafrčkal, ampak je bilo dovolj za p6. Iskrene čestitke Murnu za pole.

 

R: Dober štart, a sem takoj videl da ga internet Bonče serje na veliko, kar pa očitno sam ni vzel v zakup, tako da sem pustil malo placa in je bila takoj štala men njim in vsemi v t1. Nekako  se prebijem na solidnem p5 ali tam nekje, pred mano bombniki in Bonča, ki je spet se z vsemi zapletel zato sem bil naenkrat p2, Bonča pa za mano. Vedel sem, da ne bo popuščal in da bo naredil nekaj norega, zato sem poskušal držat razdalo, voziti normalno linijo a ni bilo dovolj zato sem v t1 letel v zid on pa gasa dalje......se zgodi, ampak ob takem lagu bi človek pričakoval da vsaj malo popustiš ne pa še prehitevaš na nož, če skačeš 100m gor dol......bo drugič boljše i guess.

Zatem je bilo dobro, brez problemov voziva konstantno z daksom na isti razdalji in z istimi časi tam okoli p3......ampak glej ga zlomka mclaren preveč porabi na tej progi, pa še najpočasnejši je, tako da mi ni ostalo drugega kot da grem v lap 23 v bokse in natankam še za polovico dirke. Ven pridem ravno za Zorkom, Gantarjem in pred Kurenta in potem je bilo kar se mene tiče dirke praktično konec. Moja novoletna resolucija umirjanja ega je kar delovala, saj nisem želel nikogar ogroziti, kljub temu da sem bil malo hitrejši (na ravninah proti bombniku pač nimaš za bureka :D). Pač tako je, nesrečno naključje je hotelo da sem se zavrtel v parabolici v lap 36 na dobrem p6........boril sem se z mercedesi in parabolico sem mogel vzet na 110% da me niso presenetili na ravnini in zgodila se je neljuba napaka, potem pa je Kurent priletel v mene (žal se ni dalo nič storiti, dirkaška nesreča) in dirke je bilo s polomljenim avtom konec.....šel sem v bokse in z 2 minutnim popravilom sem se vrnil na zadnje mesto in častno končal dirko. That's life, it happens.

Škoda ker imam res smolo in nisem zaključil nobene dirke kakor treba, hitrost vsekakor ni vprašljiva....bomo videli kaj bo prinesla prihodnost.

 

Glede ponavljanja dirke: Osebno ne vidim smisla v tem, vsak je pojedel kar si je skuhal :), je kar je, what is done is done. Set in stone. Finito. :)

 

Opravičujem se še enkrat vsem za moj izpad na testni dirki, bil je pač slab dan in mi je žal za izrečene besede in dejanja, vsekakor je bilo povsem neprimerno, upam da mi niste preveč zamerili.....hvala za razumevanje.

 

Srečno vsem na naslednjih dirkah :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...