Skoči na vsebino

3. Monza - 4.1.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dirka mešanih čustev, bom začel na začetku   Q: Uspel mi je soliden krog z nekonkurenčnim Mclarnom (imel sem občutek da je podobno kot da bi prišel na dvoboj pištol z nožem, saj veste, Indiana Jone

jaz bi rekel tako, dirka se lahko ponovi, rezultati ostanejo današnji, ko jaz al pa kdo drug nebo mogel naslednjič, oz. bo imel težave z netom pcje itd..... tud ne bomo ponavljali, dobro se je vedlo k

Imam problem, pri napisu Loading car: 22 Mclaren MP4.12C GT3 vse skupaj obstane.

 

Sem tudi že vse restartal in zadeva je enaka.

 

Ali je kaj na seznamu problem? 

Link to post
Deli na drugih straneh

Imam problem, pri napisu Loading car: 22 Mclaren MP4.12C GT3 vse skupaj obstane.

 

Sem tudi že vse restartal in zadeva je enaka.

 

Ali je kaj na seznamu problem? 

Car 22 je dirkalnik Mitje Bonča. Probaj integrity check in mogoče skine znova naložit. Meni in Domnu Grča je naložilo normalno (sva bila že oba gor).

Link to post
Deli na drugih straneh

Super dirka, vsaj glede nesreč, ki jih nisem doživel. Drugače zelo korektno dirkanje, vsaj okoli mene :) , upam da sem tudi sam dovolj fer odepljal dirko.

 

Glede neta bom rekel samo da tudi Roškar (Roskar) skače naprej nazaj, vsakič ko me je prehiteval, sem raje malo bremzo stisnil.

 

FPSji so bili odlični od začetka do konca, vsaj pri meni.

 

Čestitke prvim trem, Matjaž ti si bil tako razred zase danes. Sem pa presenečen koliko malo nas je končalo dirko. Ne vem če je treba ravno takoj odnehat ko se kaj zgodi.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...