Skoči na vsebino

Monza - 28.12.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 53
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kristus kake mate no O sami dirki pa kot,da bi se samo posamezniki vozl. Fantje brez veze govorit o AC ker bo AC  šele čez pol leta(približno- prej več-če bo) za online dirke.(če če če)upam da me r

Eno je dotik, drugo pa je polomljeno vse in konec dirke.....zato ker se v beta špilu daje damage na 100 in na tem trmasto vztraja in potem je loterija vsak dotik je lahko potem tudi usoden. Bomo videl

Men je pa končno vse delalo kot mora...nič hreščanja, nič padca FPS...sem končno spet užival v dirkanju. Pa super vožnja Matjaž in Siniša! Matjaž, kok pa tebi leti tale SLS. Ti še iz zavterja nisem mo

Danes ste vsaj 3 plesali po stezi kot je napisal Danijel, kar sem jaz doživel prvič. 

 

Prosil pa bi če mi lahko kdo pove, kako naj nastavim T500 da bo prej vse skupaj zavijalo, ne da komaj zvozim prvo šikano po ciljni ravnini.

Link to post
Deli na drugih straneh

Pred ovinkom nisi pričakoval da bom bremzal na točki zaviranja (še malo kasneje, ker sem se bal da bo kaj takega)? :)

 

Ne vem, ampak dirka ni trening kjer se hotlapa in je treba prilagodit hitrost glede na spredaj vozečega, ne moremo kar vozit kot da ni nobenega svoj tempo.....iracing bi te hitro streznil :).....kot je tudi mene :)

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Eh, Trošt. Moram rečt, da sem razočaran. Od tebe nisem kaj takega pričakoval. Totalno otroško obnašanje, ki ne sodi v nobeno dirkaško skupnost pa naj bo to na testnih dirkah ali uradnih, AC ali iRacing. Vedno prihaja do trkov in vedno bo. Tudi mi2 z Alešem sva se nekajkrat dotaknila pa sva se kot normalna civilizirana človeka počakala in dirkala naprej. 

 

Tole si si pa res en velik minus naredu!

Link to post
Deli na drugih straneh

Eno je dotik, drugo pa je polomljeno vse in konec dirke.....zato ker se v beta špilu daje damage na 100 in na tem trmasto vztraja in potem je loterija vsak dotik je lahko potem tudi usoden. Bomo videli ko bo kdo drugi skozi žrtev teh nerpostovoljnih dotikov, če se bo potem kaj spremenilo........te poškodbe so totalno random......in potem človeka res razhudi in se zatorej pretirano odzove (se opravičujem vsem, ampak jaz mam teh lahov res že poln pisker!).

  • Upvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh

Men je pa končno vse delalo kot mora...nič hreščanja, nič padca FPS...sem končno spet užival v dirkanju. Pa super vožnja Matjaž in Siniša! Matjaž, kok pa tebi leti tale SLS. Ti še iz zavterja nisem mogu nič... [ok]

  • Upvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh

Eno je dotik, drugo pa je polomljeno vse in konec dirke.....zato ker se v beta špilu daje damage na 100 in na tem trmasto vztraja in potem je loterija vsak dotik je lahko potem tudi usoden. Bomo videli ko bo kdo drugi skozi žrtev teh nerpostovoljnih dotikov, če se bo potem kaj spremenilo........te poškodbe so totalno random......in potem človeka res razhudi in se zatorej pretirano odzove (se opravičujem vsem, ampak jaz mam teh lahov res že poln pisker!).

 

Damage je nastavljen na 50%. Jaz sem bil žrtev nekaj teh trkov in tak rahel trk, kot si ga dobil ti v rit, z avtom ne naredi nič. Sem veliko bolj priletel v steno, kot je Domen priletel v tebe pa sem postavljal še vedno konkurenčne čase. Dokler je volan naravnost, ni nobene hude razlike. Ni to iRacing, kjer se vsaka mala poškodba pozna pol sekunde na krog. In razbit zadnji konec v AC ti ne postavi volana postrani.

 

Rezultati

Link to post
Deli na drugih straneh

Dobra testna dirka, veliko informacij sem pobral. Končno zadeva deluje tekoče in lahko vozim na odbijaču pred mano vozecega. Me je pa nekdo ze ob startu zrinil s steze, tako da sem že v prvem krogu zaključil z bojem za vrh:-) no potem sem pač testiral gume, avto, porabo in se zabaval. Avto se v tej verziji obnaša drugače kot prej z istimi nastavitvami, nekaj so delali tudi na force feedbacku, ki je boljši, tako da men je blo danes kljub zadnjemu mestu fino.

Se pa strinjam, da bi tudi za prvenstvo uvedli 50% poskodbeni model. Danes sem kljub trku v prvem krogu lahko normalno vozil do konca, v primeru100% bi bilo po 200 metrih vsega konec. Se mi zdi da glede nato, da je testna sezona, da je veliko novega folka, ki niso vsi s po par tisoč km pod rokami v simulacijah, bi lahko te poškodbe znižali.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja naj ne bi nič naredilo, ampak meni je počila sprednja šipa (ker je blo 0.65 tista vrednost spet) in zadnje vpetje je bilo polomljeno......ne vem, bo drugič boljše. Vsaj štekalo ni do tistega trenutka.

Link to post
Deli na drugih straneh

Jaz nimam nekih pripomb nad vozniki. Dokler so prisotni nedolžni dotiki, je to normalno. Je pa v mojem primeru težko obvladovati distance, če mi avti tako skačejo. Mogoče me heca ta trojni monitor, so mogoče prepožrešni.Na dirki se mi vrtijo FPS-ji med 45 in 50 cca.,..mogoče je zaradi tega problem. Sam verjeli ali ne, res mi je muka vozit tako. V Iracingu imam naštimano grafiko skoraj na max.in mi redko kdaj FPS-ji padejo pod 120... ni primerjave, koliko mi IR bolj gladko teče. Edina opcija je, da probam na en monitor.

Link to post
Deli na drugih straneh

Jaz nimam nekih pripomb nad vozniki. Dokler so prisotni nedolžni dotiki, je to normalno. Je pa v mojem primeru težko obvladovati distance, če mi avti tako skačejo. Mogoče me heca ta trojni monitor, so mogoče prepožrešni.Na dirki se mi vrtijo FPS-ji med 45 in 50 cca.,..mogoče je zaradi tega problem. Sam verjeli ali ne, res mi je muka vozit tako. V Iracingu imam naštimano grafiko skoraj na max.in mi redko kdaj FPS-ji padejo pod 120... ni primerjave, koliko mi IR bolj gladko teče. Edina opcija je, da probam na en monitor.

a ti bi rad AC maksiral na 3h monitorjih??? lol 9570 je precej premalo :D znižaj si reflections na 0 (none), pa daj si vse na medium - low, če še nimaš... nemorš primerjat iRacinga z AC, iRacing še zmer laufa na DX9, detajlov ni niti približno tolk kot v AC, v AC maš po novem še tiste post processing filtre...

 

dvomim, da je hardware kriv za to skakanje... kolko pinga si pa ti imel oz. a je bil konstanten?

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Jaz nimam nekih pripomb nad vozniki. Dokler so prisotni nedolžni dotiki, je to normalno. Je pa v mojem primeru težko obvladovati distance, če mi avti tako skačejo. Mogoče me heca ta trojni monitor, so mogoče prepožrešni.Na dirki se mi vrtijo FPS-ji med 45 in 50 cca.,..mogoče je zaradi tega problem. Sam verjeli ali ne, res mi je muka vozit tako. V Iracingu imam naštimano grafiko skoraj na max.in mi redko kdaj FPS-ji padejo pod 120... ni primerjave, koliko mi IR bolj gladko teče. Edina opcija je, da probam na en monitor.

a ti bi rad AC maksiral na 3h monitorjih??? lol 9570 je precej premalo :D znižaj si reflections na 0 (none), pa daj si vse na medium - low, če še nimaš... nemorš primerjat iRacinga z AC, iRacing še zmer laufa na DX9, detajlov ni niti približno tolk kot v AC, v AC maš po novem še tiste post processing filtre...

 

dvomim, da je hardware kriv za to skakanje... kolko pinga si pa ti imel oz. a je bil konstanten?

 

Bom probal nastavit,tako kot si rekel. Sem bolj laik kar se tiče teh zadev. Ping mi je v igri kazalo (dirka) 31.

 

TNX

Link to post
Deli na drugih straneh

Pri meni pa freez [opa] za kake 2s  na vsake toliko casa,kar se tice FPS-jev konstantno skos poohvalno vsaj glede tega,

Drugace sm bil malo presenecen glede na uvrstitvijo na Prostem treningu ter na kvalifikacijah,Sama dirka pa od zacetka 2-3 kroge sm mislil da vozm kamijon,avto lesen kljub bremzi sm vn letel ter si hitro nabral 2x warning v Variante della Roggia kr neslo me je naprej ter sm sel nazaj na progo res ne vem zakaj warn..vredu nakoncu se enega dobil [opa] dobivu pa tud bocno ter,od zadaj,tako da vsaj sprenja šipa bila cela.Kar se tice celotne dirke mel lepe borbe z Tomazem,ter Bojanon lepe borbe so bile,problem je jih je bil prehiteti,dohitel sm jih lahko,pa je bila ena napaka pa spet sta mi ušla,Na koncu sm bil pred obema,samo mislim da je Tomaz sel v boxe tako da sm zadnje kroge bil kot turist

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...