Skoči na vsebino

Monza - 28.12.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

Meni je delalo ok, tu pa tam zna malo zablokirat ampak nič hujšega. Borba v odspredju je bila zanimiva, no, za nekatere borba za druge nedeljski izlet, ne Murn? ;) Zdaj ali sem jaz preslab ali imaš odlične nastavitve ali pa je meka enostavno prehitra. Skratka, malo smo se trudili, malo hecali in prijetno družili ;)

 

Trošt: midva sva v 10. krogu imela neugodno situacijo. Po zunanji strani si mi uletel, zaviral sem in hkrati držal hitrost, samo kar si mi se na 1x prikazal pred mano in je bilo že prepozno. Če bi imel 3 monitorje bi verjetno pravočasno odreagiral, tako pa se je žal zgodilo kar se je. Še ustavil sem in ti pisal "oprosti", samo ko sem videl tvoje komentarje in nato divjanje in sekanje ovinkov, zaletavanje in pichkaranje mi je bilo žal da sem se sploh oziral nate in nisem naprej peljal kot da se ni nič zgodilo. Kontroliraj se med samo dirko, če se kaj takega zgodi še ne pomeni da je bilo zanalašč, tako da počakaj konec dirke in bomo nato urejali morebitne sankcije. Izjave so ti res na nivoju.

 

Danjel, to skakanje nima veze s tvojo konfiguracijo. Preveri si ping, pa ne bi bilo slabo vsake toliko časa restartat modem in routar.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 53
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kristus kake mate no O sami dirki pa kot,da bi se samo posamezniki vozl. Fantje brez veze govorit o AC ker bo AC  šele čez pol leta(približno- prej več-če bo) za online dirke.(če če če)upam da me r

Eno je dotik, drugo pa je polomljeno vse in konec dirke.....zato ker se v beta špilu daje damage na 100 in na tem trmasto vztraja in potem je loterija vsak dotik je lahko potem tudi usoden. Bomo videl

Men je pa končno vse delalo kot mora...nič hreščanja, nič padca FPS...sem končno spet užival v dirkanju. Pa super vožnja Matjaž in Siniša! Matjaž, kok pa tebi leti tale SLS. Ti še iz zavterja nisem mo

Bumbi, veliko pomaga tudi to, da si na vseh ravninah zmanjšal hitrost in se umaknil... Jaz sem hotel kakšno borbo, ti si se jih pa izogibal :) Škoda.

 

Mecca je v Monzi hitra. Tako kot je bila pač na drugih progah počasnejša. Setup naredi tu kar veliko razliko. Še večjo razliko naredi vožnja skozi vse šikane. Moraš bit kar pogumen in malo po robnikih zapeljat in avto čimprej umirit in spet pohodit gas.

 

To se je zelo opazilo v prvi šikani. Če avto pravočasno zravnaš iz šikane in pohodiš gas, sem tudi pred Alešovim SLS dobil 5 dolžin avtomobila prednosti. Sem prepričan, da naslednji teden ne bo to tak nedeljski izlet, ko prideta še Tomaž in Mitja.

Link to post
Deli na drugih straneh

Kristus kake mate no [Jaoo]

O sami dirki pa kot,da bi se samo posamezniki vozl.

Fantje brez veze govorit o AC ker bo AC  šele čez pol leta(približno- prej več-če bo) za online dirke.(če če če)upam da me razumete.

Do taktarat pa aufiderezen

Bom argumentiral:

AC ni niti do kolen RF2 -vzvratna ogledaja lažejo k s.vija

Če primerjam gt3 v Asetto in v gt3 v RF2 je ogromna razlika-da sploh ne razlagam,ker to je tema za drugi post.

Kdor poseduje RF2  že ve[ok]

  • Upvote 3
Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...