Skoči na vsebino

Monza - 14.12.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

screenshotmercedesslsgt3.jpg
 

Potek

  • 19:00 - Trening (90 min)
  • 20:30 - Kvalifikacije (30 min)
  • 21:00 - Dirka (25 krogov - cca. 45 minut)

 Nastavitve strežnika

Server: slo-racing.com GT3
Geslo: slogt3


Podlaga: Dinamična (glej pravilnik - člen 2.8.1)

Pomoči: ABS in samodejna sklopka

Čas: 8:00

Obraba gum: Vključena (100%)

Poraba goriva: Vključena (100%)

Poškodbe: Vključene (50%)

Kazni: obvezno namesti PitLanePenalty aplikacijo.

 

Kaj potrebujete

  1. original simulacija Assetto Corsa
  2. poznavanje 
  3. v nastavitvah Assetto Corsa obvezno nastavite  pravo ime in priimek brez šumnikov: ne Murn Matjaž, ne MURN Matjaž, ne Matjaž MURN, ne M Murn... temveč Matjaz Murn
  4. Če se dirke ne boste uspeli udeležiti, je potrebno v tej temi sporočiti odsotnost. V kolikor tega ne storite in se dirke ne udeležite, imate prepoved udeležbe na naslednji dirki. Enako velja za tiste, ki se boste poskušali dirke udeležiti in ne boste na seznamu prijavljenih voznikov.

Dirkalniki

  • BMW Z4 GT3
  • McLaren MP4-12C GT3
  • Mercedes AMG SLS GT3

Proga

  • Monza

screenshotmercedesslsgt3.jpg
 
Pokrovitelji
msg-89-0-70886700-1410253272.png
L0ii8tS.png
untitled.png
 
Prijavljeni vozniki (13/24):
BMW Z4 GT3:

  1. Anže Urbančič
  2. Dejan Dražić
  3. Matej Dakskobler

McLaren MP4-12C GT3:

  1. Marjan Koderman
  2. Mirko Novak
  3. Damir Dubarič
  4. Mitja Bonča
  5. David Pipan

Mercedes AMG SLS GT3:

  1. Matjaž Murn
  2. Miha Fabijan
  3. Aleš Kurent
  4. Domen Gantar
  5. Simon Jurjavčič
Uredil - Matjaž Murn
Link to post
Deli na drugih straneh

Obvezen postanek

Vsi vozniki morajo obvezno na postanek. Zamenjati morajo vse štiri gume, dolivanje goriva ni obvezno.

 

Poškodbe

Za to dirko so poškodbe znižane na 50%.

 

Leteči start

Na tej testni dirki bomo poskusili izvesti leteči start. Ker simulacija tega ne omogoča na nek prijazen način, bomo počakali na začetek dirke. Ko se ugasnejo vse luči, speljemo počasi en za drugim in tako pričnemo ogrevalni krog. Vodilni ima nalogo, da ne vozi prehitro in poskrbi, da se pred startom celoten grid stisne. Najvišja hitrost v ogrevalnem krogu je 100 km/h!

 

Vodilni lahko s polno hitrostjo prične voziti šele takrat, ko prevozi belo črto pred ovinkom Parabolica (glej spodnji sliki):

screenshotmercedesslsgt3.jpg

 

screenshotmercedesslsgt3.jpg

 

Šele tukaj lahko vodilni pospeši nad 100 km/h. Prehitevanje je dovoljeno šele takrat, ko prevoziš črto za start/cilj. Torej - kljub temu, da lahko vodilni pospeši že pri beli črti pred Parabolico, se med sabo ni dovoljeno prehitevati, dokler ne prevozite startno-ciljne črte.

 

Bistvo ogrevalnega kroga in letečega starta je to, da vedno gledaš tistega pred sabo in ga ne prehitiš, dokler ne prečkaš startno ciljne črte. Pazite na izlete iz proge (ne vem sicer kako bi vam to uspeli pri hitrostih nižjih od 100 km/h, ampak sem že videl, da se dogaja). Pazite na tiste, ki bodo nenadoma zavirali, da se jim ne zaletite v zadek. Raje odpeljite mimo ali na travo, ter jih kasneje spustite naprej, če ste jih prehiteli, kot da se v koga zaletite.

 

Teamspeak

Svetujem vsem, da se poveže tudi na Teamspeak. Tako boste lahko komunicirali brez tipkovnice. Na seznamu strežnikov v Teamspeaku izberete slovenski javni strežnik:

mrgBav6.png

 

Med začasnimi kanali (Temporary channels) poiščete kanal z imenom slo-racing.com GT3. Ko se povežete na kanal, vpišite geslo: slogt3

IxZti21.png

 

Svetujem, da si ob namestitvi nastavite tipko za aktivacijo mikrofona, da se vas ne sliši ves čas (ali še huje, da se ne sliši ventilatorjev vašega računalnika ali volana ter vašega nadležnega dihanja), ampak samo takrat, ko pritisnete tipko. Poleg tega svetujem, da si nastavite tudi tipko, s katero utišate vse ostale.

 

Strežnik: sLOVEnian Public TeamSpeak 3

Kanal: slo-racing.com GT3
Geslo: slogt3

  • Upvote 4
Link to post
Deli na drugih straneh

pozdravljeni

nisem še bil na nobeni dirki , tud moj čas je bolj skromen, pravil ne poznam ,

sem pa kulturn na cesti in bi poskusu če me vzamete in če bom jutri imel čas

povejte

 

lp igor

ps tud mic nimam

Link to post
Deli na drugih straneh

pozdravljeni

nisem še bil na nobeni dirki , tud moj čas je bolj skromen, pravil ne poznam ,

sem pa kulturn na cesti in bi poskusu če me vzamete in če bom jutri imel čas

povejte

lp igor

ps tud mic nimam

Hoj. Pravilnik najdeš zgoraj, lepo bi bilo, če se podpišeš v profilu, časi se zbolšujejo z vajo.Prijaviš se takole:

Ime Priimek

Dirkalnik

Pa veliko užitkov. [champ]

A ja. Mikrofon ni tak problem. Bistvo teamspeak je, da slišiš upozorila na progi.

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...